Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vélemények? Szerintetek mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vélemények? Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés
Van egy pasi, akit már 3 éve ismerek, amikor megismerkedtünk, együtt is jártunk, de még fiatal voltam és 3 hónap után szakítottunk.. Ott volt egy kisebb szünet, hogy nem találkoztunk, de tartottuk a kapcsolatot.. Később megint elkezdtünk találkozgatni és le is feküdtem vele (fél év után).. Azóta már egy héten min. egyszer mindig találkozunk, jól érezzük magunkat, de nem járunk, mert ő azt mondta, hogy csak barátként szeret. Azért nem is akarja megpróbálni, mert fél, hogy ha nem fog belém szeretni, ez fájni fog nekem.. Én viszont úgy érzem, hogy tudnám őt szeretni, nem csak mint barátot.. Persze nekem most jó így is, de miért ne próbálhatnánk meg..
2012. júl. 4. 13:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Azért, mert ő csak egy dugópajtást akar.
2012. júl. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha neked jó így is, akkor várj, hátha meggondolja magát. Ne ronts el mindent azzal, hogy mindig többet akarsz annál, amit ő nyújtani tud. Ha kellesz neki, akkor előbb-utóbb úgyis rá fog jönni, ha meg nem, akkor megfeszülhetsz, akkor sem lesz több a jelenleginél.
2012. júl. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Persze, hogy megfelel ez neki.

Amikor épp szexelni akar ott vagy, ha beszélgetni akar akkor ott vagy, viszont nem tartozik feléd semmi kötelezettséggel.


Én a helyedben, mivel te többet szeretnél tőle igazából, befejezném vele a kapcsolatot, mivel nagyon csúnyán kihasznál. Csak úgy manipulálja a dolgot, hogy ez neked ne nagyon tűnjön fel.


28/n

2012. júl. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Már próbáltam befejezni vele, de csak egy hétig bírtam nélküle.. Viszont azon a héten minden nap keresett, írt, bár amúgy is szokott.. De akkor miért nem keres mást!?
2012. júl. 4. 13:20
 5/5 okoska31 ***** válasza:
minek kellene neki másik dugópajtás, ha már van egy?
2012. júl. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!