Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Hogy fogjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Hogy fogjam vissza magam? Honnan tudjam hogy ő mit szeretne? Nem szeretnék mindent elrontani.

Figyelt kérdés
Van egy fiú barátom aki egyre jobban tetszik . És ha találkozunk mindig jobban érzem hogy vonzódok hozzá. Ha együtt vagyunk , nagyon észnél kell lennem , hogy ne vessem rá magam , vagy ne csináljak olyat. Azt tudom hogy azt gondolja hogy szép vagyok. Meg érzem is rajta , meg szerintem ő is vonzódik hozzám valamennyire, mert sokszor ér hozzám , meg néha elég közel áll mellettem , stb... De ő nem tudna belémszeretni azt mondta, nem is közeledig úgy hozzám. És ő tényleg ilyen nagyon rendes pasi hogy csak komolyan gondol minden kapcsolatot. Mit tehetnék? Hogy türtőztessem magam?

2012. júl. 4. 16:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát nem egyszerű. Mi az oka, hogy nem tudna beléd szeretni, attól is függ a dolog. Mert, ha 5 gyereke+felesége van, az is más.

De ha csak simán nehezen nyit feléd, és nincs különösebb oka, akkor azért nagyon finoman neked kell beindítani benne vmit. Hogy hogyan az már a pasi vérmérsékletétől is függ. De ahogy írod, itt inkább ilyen finom 'véletlen' érintések, közel hajolva beszélsz hozzá, lágyan. Vagy hosszabbra nyújtod a puszit találkozáskor. Meg ilyenek, bár nem ismerem sem őt se téged, de ilyesmit tudok elképzelni... Ez türelemjáték lesz, nem könnyű:) Hogy hogyan türtőztesd magad, arra meg úgyis csak te tudsz válaszolni. Hűtsd le magad:)

27F

2012. júl. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Rá tudod te venni, hogy akarjon téged. Az érzelmek nem állandóak. Egy párkapcsolatot jobb esetben csak érzelmekkel lehet összehozni, logikával nem. A férfiaknál általában a logika az erősebb tehát ne hagyd gondolkozni! Kérdezz még, amint jutottál valamire!
2012. júl. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!