Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az gáz, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az gáz, ha egy csaj még 34 évesen szűz és úgy is szeretne majd férjhez menni?

Figyelt kérdés
Nem magamról van szó... főleg férfiak válaszát várom... :)
2012. jún. 25. 21:07
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem gáz. De elég esélytelennek látom, hogy valaki így elvegye.Nem véletlenül nincs még férjnél.Vallás?
2012. jún. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
római katolikus...
2012. jún. 25. 21:09
 3/33 anonim ***** válasza:
74%

Én is házasságomig szeretném megtartani a szüzességem. Én becsülném nagyon benne, hogy ennyi ideig kitartott az elvei mellett.


De nekem nem csak a belső számít, a külső is. :S


F

2012. jún. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
30%

Rohadt gáz.

40 éves leszel,mire odáig jutsz..

2012. jún. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%

#3 vagyok


Viszont én nem akarok ilyen sokáig várni. Én ha úgy adódik, akár 21 évesen is megházasodnék.

2012. jún. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
88%

Egy pár éve még én is így gondoltam. (olyan 22 körül)

Én is vallásos vagyok, és egy férfi sem tartotta gáznak az elképzelésem.


Az a gond a mai világgal, hogy mindenki ellenzi a csordaerkölcsöt, mert azt a vallás írja elő...holott észre sem veszik, hogy a kinti világban is mekkora a csordaerkölcs (aki nem szexel házasság előtt, az hülye; aki nem költözik össze a párjával, az hülye; aki nem szívott még cigit, az hülye, stb.)


Ha ő így érzi magát jól, akkor tegye. Ha neki nem ciki, akkor másnak miért fájna az ő döntése? Legyen boldog és találja meg azt a pasit, aki értékelni fogja, és nem rögtön lehülyézni.

2012. jún. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
64%

Azért a 34 az már durva. Nem kell már 14 évesen ,nem baj ha még 21 évesen sem, de azért ilyen korban már le kell tudni akár két gyerek szüléséről is.

Persze lehet mondani hogy "nem késő még azután sem te hülye vagy!!" stb stb, na ők a 34 feletti gyerekkel nem rendelkező nők, akik nem értik meg hogy nem őket akarom bántani és valóban lehet utána is, de már nem olyan....

2012. jún. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem gáz, de csak vallásos férfival fogja tudni megvalósítani szerintem. Ha 34 évesen még nincs férjnél, akkor nem lehet akkora álomnő, hogy bárki bevállalná érte, hogy "lutrit" vesz. Csak ha annyira vallásos.
2012. jún. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem gáz. F/30
2012. jún. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
78%

ööö, nem mondom hogy gáz, viszont szerintem a mai világban ez túlzás, illetve nem jó dolog, pontosabban magaddal szúrsz ki. Bár végül is persze ha neki ez jó, meg nem bánja akkor igazából nem.


Csak mint pl az üzletben is alkalmazkodnod kell bizonyos dolgokhoz, ha tetszik ha nem. Persze mondhatod hogy nem csak akkor megszívod, most arra célzok hogy szép meg jó x dolog csak nem biztos hogy tényleg jó is. De hát megint mind1, mert neki így jó akkor ok. Nem gáz, de szerintem hülyeség.


JA meg nem beszélve arról, hogy amennyire tudom ugye nőknél ilyen korban illetve fölötte már kockázattal járhat a szülés (ami ha nem akar gyereket nem gond). Hülyeség.

2012. jún. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!