Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy egyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egyes fiúknak lazán megy a barátnőszerzés, a csajozás, míg másoknak (köztük nekem is) egyáltalán nem és még most 22 évesen sem volt barátnőm, hiába szeretnék?

Figyelt kérdés
2012. júl. 4. 23:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
benned van a hiba, de lehet az X is
2012. júl. 4. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Talán mert csak szeretnéd, és nem akarod.

A kettő között nagy a difi.

2012. júl. 4. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Mert bíznak önmagukban, és nincsen tele a fejük teóriákkal, tévhitekkel, nem agyalják szét magukat, hogy mit hogy kéne, hanem mennek és csinálják.
2012. júl. 4. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
mert nem matyiznak annyit mint te
2012. júl. 4. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Tényleg nagyon sokat agyalok, folyton parázok, hogy a külsőm nem jó és rondának látnak az emberek és olyankor nem igazán szeretek középpontba lenni, inkább csendben elbújok a világ elől, hiszen ne nézzenek, de ha jóképű, magas lennék, de jó is lenne, szerintem akkor már simán rám másznának a lányok. Hallottam már ilyet, egyik haverom is így jár bulikban folyton, bezzeg én nekem csak ronda, kövérek jutottak részegen. :/
2012. júl. 4. 23:58
 6/15 A kérdező kommentje:
Amúgy tudom, hogy bennem van a hiba, aza legnagyobb pechem, hogy nem lettem magas és helyes pasi.
2012. júl. 4. 23:58
 7/15 anonim ***** válasza:

Nem tudom, én is hasonló helyzetben vagyok, kicsit furán is. Suliban nem tudok csajozni. Pont ezért amiért te, de mondjuk boltban ráhajtok a 19-éves kis eladó nőcire.


Máshol menne, csak nem igen járok bulizni meg ilyenek, mivel nincs kivel (haverok).

2012. júl. 5. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Valakinek még a ronda kövérek se jutnak :D


Egyébként ha te is ronda kövér vagy akkor neked is ilyen kaliberű nővel kell összejönnöd, ne egy cicababával akarj összejönni, ez önzőség lenne.

2012. júl. 5. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

...ha magas lennél meg jóképű... Tehát ha jól értem nem vagy az. Akkor nagyjából azért nem reklamálhatsz, a magadhoz passzoló jut neked, nem?!

Ha meg csini barátnőd lenne, azért írnál ide kérdést, hogy az utcán miért bámulnak az emberek... Az is egy furcsa jelenség, ronda pasival bomba nő... De mégis létezik. Úgyhogy tulajdonképen nem reménytelen az ügy.

2012. júl. 5. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
csúnya lehetsz kis félénk visszahúzódó vagy lehet nagydumás de idegesítő ha jó pasi lennél lenne önbizalmad és nem nyavajognál hanem csajoznál... és ez igaz!!!
2012. júl. 5. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!