Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy egyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egyes fiúknak lazán megy a barátnőszerzés, a csajozás, míg másoknak (köztük nekem is) egyáltalán nem és még most 22 évesen sem volt barátnőm, hiába szeretnék?

Figyelt kérdés
2012. júl. 4. 23:47
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Ne azt nézd, hogy mi nincs. Azzal kell dolgoznod, ami van. Amúgy tessék egy elgondolkodtató kép azoknak, akik kételkednek önmagukban:

[link]


Akinek nem elég egyértelmű:

[link]


Ezek után nekem ne mondja senki, hogy nem talál magának nőt. :)

2012. júl. 5. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

ma 00:18


Ismerem ezt a férfit, de ő egyébént szerintem jóképűnek számít, bár a nők jobban megtudnák ezt ítélni.


Ettől sem lett nagyobb önbizalmam, bár tiszteletre méltó ember.

2012. júl. 5. 00:45
 13/15 anonim ***** válasza:

Ja, hát mondjuk a kar-láb nélküli fickó (Nick Vujicic) egy egészen rendkívüli figura, érdemes megnézni az előadásait. Ilyen karizmája keveseknek van.


A kérdező meg gyúrja ki magát. Egy időben ismertem egy kb. 160 centi magas, rohadtul izmos srácot, annyi nőt kapott, amennyit akart.

2012. júl. 5. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Karcsi75 válasza:
mert egy balf@sz vagy.
2012. júl. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Lássuk be, eltelt egy kis idő, de még hátha tudok olyannak segíteni, aki hasonló problémával küzd, és figyelmesen elolvassa azt, amit ide írok. Szóval. Én is hasonló problémával küzdtem 14 évesen. Panaszkodtam én is, nem hittem magamban. Aztán el kezdtem keresni a hibát magamban is, és találtam eleget. 123kg-ot nyomtam. Sok, ugye? Aztán azért, hogy tetsszek magamnak, elhatároztam, hogy elkezdek diétázni. 1 év alatt most járok a 39. leadott kilónál. Ugyanis nem várhatjuk el, hogy minden lánynak tetsszünk, mivel ők is egyenrangú, emberi lények. Ha nem adsz magadra, nem is fogsz senkinek se tetszeni. (Pl. 114 kilós, kocka osztálytársam hajt egy lányra, és depizik, hogy nem jön neki össze. Voltunk szűrésen, hallottam mit mondtak neki, fogynia kell. Másnap 3db 38cm átmérőjű pizzával jött suliba.)

Legyél önmagad, ne változz meg egy-két csitri miatt, mert nem éri meg. (Én esetem: metált hallgatok, rockeresen öltözködöm, emo hajam lesz. Akinek nem tetszik, húzzon a f...ba, ilyen egyszerű.) Nem azt értem ezalatt, hogy te is hallgass metált, meg csináld ugyanezt... ami vagy, az légy, és kész. Nyilvánvalóan gátlásos vagy. Ismerkedj, nem fogsz belehalni. Én is megtettem. Az érzés, amikor azt mondja egy lány, hogy szeret, minden feltétel nélkül, és helyes vagyok szerinte, és tetszem neki kívülről-belülről... Tudtam, hogy kész, én nem változok innentől. Akkor a gátlasaim tulajdonképpen elvesztek. Kipróbáltam a társkeresőket, meg beszélgettem még lányokkal, gátlások nélkül beszélgettem velük, magamat adtam. 1 nap alatt belém zúgott 3, azaz 3 lány!! Azon kívül 7 nagyon kedvel és kíván. Nem hazudok. 1 éve senkinek sem kellettem. Nagyon fontos az, hogy kiismerjük a női nemet. Minden viccet félretéve nem nehéz. Becsülni kell őket, és nem szabad kételkedni bennük, és önmagadnak kell lenned. Egyből többen rád fognak "ugrani". Megjegyzem, 18 éves lány szerelmes belém úgy, hogy 15 vagyok. Mert beszélem a nyelvüket. Tudom mi kell nekik. És ezt hogy tanultam meg? Ahhoz önbizalomra volt szükségem, hogy megismerjem őket. Hogyan lett önbizalmam? Tetszenem kellett magamnak. (Nem szerettem magamba, az már túlzott egoizmus. A tetszés még egészéges!) Van egy jó példám: 14 éves voltam, akkor még ugye kövér, ahogy mondtam, buliba elhívtak. Mindenki a haveromra ment rá, én csak depiztem hogy nem kellek senkinek. Aztán most hogy is volt pár hónapja, miután megváltoztam? Hirtelen szerepcsere... Akinek kellene segítség, az nyugodtan írhat, bármiben állok akárki rendelkezésére. ;) 15/F

2015. dec. 21. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!