Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Help.16/L mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy 18 éves fiú akibe szerelmes vagyok. 6 éve ismerem és mindig velük megyünk nyaralni (Egyiptom, Horvátország)és jó pár szilvesztert is vele töltöttem ......tetszik de nem merem elmondani neki hogy utaljak rá vagy keltsem fel a figyelmét? Facebook-on sokat beszélünk...de félek....please help!
2012. júl. 5. 02:02
 1/8 anonim ***** válasza:
47%
simogasd előtte a puncid, hidd el nem fog elküldeni, ha mégis akkor meleg
2012. júl. 5. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

mond neki mit érzel

max csak azt mondja hogy csak barátok lehetek

2012. júl. 5. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
amikor mentek nyaralni menybe a szobájába este egy kis piával és kész is reggelre már össze is jöttetek
2012. júl. 5. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Te vagy az, István?
2012. júl. 5. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

3. válaszadót kiegészíténem annyival, hogy sört vigyél neki, és hűtve! Jah és ne ilyen olcsó gagyit.


Gumimacit használjatok!

2012. júl. 5. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
csinálj töltöttkáposztát, de el ne rontsd nekem
2012. júl. 5. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mond el neki amit érzel, különben később megbánhatos, tudom hogy nem könnyü. A döntéseinket magunknak kell meghozni az életbe, és nekünk kell a felelősséget is vállalni értük. Ugy is dünthetsz, hogy egyszerüen halgatol, az idő eltelik és 10 év mulva fogod bánni amiért nem mertél lépni. Ha pedig szolsz neki ő pedig nemmel válaszol, most fájni fog és csalódott leszel, de 10 év mulva már büszke leszel magadra, hogy legalább volt bátorságod megkérdezni. Dönts ahogy szeretnél.

20/F

2012. júl. 5. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Amíg nem tudja, nem fog úgy gondolni rád. Mondd meg neki, mert az őszinteség a legfontosabb. De ki tudod egészíteni ezeket azzal hogy rákérdezel fb-n, hogy ő mit mondana ha pl. tetszene neked. Játssz vele.
2012. júl. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!