Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm szülei macskáját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm szülei macskáját véletlen elütöttem!?

Figyelt kérdés

Tegnap mentem,hozzájuk bemutatkozni a családnak. És amikor fordultam be ,elém jött a macska .Esélyem se volt,kikerülni .

Tehát elég jól kezdődött a nap,biztos megvolt a véleményük is rólam.Láttam rajtuk,hogy már gyűlölnek ,a barátnőm megértő volt,de a szülei nem.

Arra gondoltam,hogy szerzek valahonnan egy kismacskát.Ez jó ötlet lenne?

Sajnálom ami történt nagyon.


2012. júl. 5. 12:30
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

dehogy lehetek ekkora állat.

nem hiszem el

azt hiszem szereznem kell sürgősen egy macskát...

2012. júl. 5. 12:33
 2/11 anonim ***** válasza:
nem te vagy állat csak peches :) van ilyen :) vigyél egy új cicát remélhetőleg megbékélnek :) 22/F
2012. júl. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
45%
Bakker mekkora lúzer vagy!!!!!!!!!
2012. júl. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
30%

ez mekkora xD

vigyél másik cicát ^^

2012. júl. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Már szerintem rólam beszél az egész falú:S
2012. júl. 5. 12:44
 6/11 anonim ***** válasza:
66%
jobban jártál volna ha az anyósjelölted vasalod ki. Miért? Majd megtudod.
2012. júl. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
49%
a falu rövid u
2012. júl. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van egy kiscicám, már kicsit több mint 1 éves, nagyon szeretem.

Ha meghalna, én biztosan nem akarnék újat jó ideig. Megadnám neki a "tiszteletet", hogy nem cserélem le újra, legalább egy évig tuti nem lenne másik cicám. Addig meg kéne szoknom a gondolatot, hogy már nincs, és akkor az új cicával nem pótolni akarnám, hanem egy másik cicám lenne, nem várnám el, hogy ugyanolyan legyen mint a régi.

Szerintem ha legközelebb elmész, inkább hozd fel, hogy a szomszédban most vannak kiscicák, és pont gazdit keresnek, ha gondolják, szívesen hozol egyet.

És persze, bor, virág, bocsánatkérő bociszemek. Felnőtt emberek, biztosan meg fogják érteni, hogy nem a te hibád volt, csak akkor éppen szomorúak voltak.

2012. júl. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
68%
:D:D 18 vagyok, kicsit gyerekesre sikerült, de tényleg imádom. Sose lehet tudni, hogy a szülők hogy álltak a cicához, például a már felnőtt gyerekeiket pótolták-e vele.
2012. júl. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
szegény macska. ez miért olyan vicces itt mindenkinek?
2012. júl. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!