Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok miért állnak a nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért állnak a nem hetero mellé a konfliktusban? Véletlen?

Figyelt kérdés

Szóval volt egy összetűzésem egy nem hetero fiúval ami tetlegességig fajult.Szóval amig nem állítottak le minket a többiek addig búnyoztunk.Egyértelműen az "enyém volt a meccs pontozással" mégis az eredetileg pártatlen lányok őt állták körbe hogy"ezaz jól megmutattad neki".

Szóval?



2012. márc. 17. 21:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
mert az nem akarja megdugni őket..
2012. márc. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Talán mert nem volt igazad? Tudod, értelmes emberek nem ököljog alapján döntik el, kinek van igaza. Gyanítom, az történ inkább, hogy te belekötöttél vagy beszóltál neki, ő visszaszólt, te nekiestél, ő védte magát, amíg a többiek szét nem szedtek. Ez esetben tényleg megmutatta, hogy nem hagyja magát megalázni.
2012. márc. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az előttem szólókkal.. :D

Érdekelne, hogy mi okozta a bunyót. Tényleg úgy volt, ahogy a második felvázolta? Sajnos én is ezt tudom elképzelni :\ Ebben az esetben teljesen igaza van tényleg másodiknak.. Nem hagyta magát, és ez igazán tiszteletreméltó.

2012. márc. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

ő kezdte és valószínüleg elérte amit akart.

nos hogy mondjam nem szeretek vele egy társaságba járni(ez még farsangkor történt de itt csak most tettem fel a kérdést) nade ez a valaki állandóan csúfol a 3.nevemmel ami Béla.állandóan azon szólít de egyértelmű provokáló szándékkal hogy akkor is szóba hoz ami már túlzás"Nézzétek megjött a Béla is...töltsetek a Bélának is..koccincsatok Bélával is..nahát Bélának is ízlik az ital úgy tűnik...tényleg hogy vagy Béla??" megkértem hagyja abba mert kezd unalmas lenni.Ő visszakérdezett hogy mi lesz ha nem.Erre vágtam vissza azzal hogy lekapcsolom a fűtést vagyis kidobom a meleget.

És ekkor előhúzta a homofób kártyát hogy én vagyok a szemét de most ő szembeszáll velem...azaz ő kezdte mind a verbális mind a nem verbális konfliktust

2012. márc. 17. 22:36
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Lol, tehát az volt a konfliktus forrása, hogy a második keresztnevedet használta? Hát... lol :)

Ja, és ő ütött először?

2012. márc. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Na jó, ez esetben tévedtünk... Hát ez nem volt szép tőle. Miután leállítottak titeket, hogy viselkedtetek? Lehet hogy bejössz neki :D Verekedés közben meg legalább közel volt hozzád.. ;) Oké, ez elég abszurd, de el tudom képzelni. :D
2012. márc. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha úgy van, ahogy leírtad, akkor én melegként azt mondom, hogy Neked volt igazad. Ha ő gúnyol a neveddel, Te is visszavághatsz a szexualitásával. Végülis sem Te nem tehetsz a nevedről, sem ő a másságáról.


A kérdésedre válaszolva a csajok általában kedvelik a meleg srácokat - tapasztalat - , lehet, hogy úgy gondolták, hogy meg kell védeniük tőled, függetlenül attól, hogy kinek volt igaza.

2012. márc. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

hogy viselkedtünk? én arra emlékszem hogy ingerült voltam mint az ilyenkor lenni szokott.

ő a lányokkal volt elfoglalva.nem véletlenül írtam a címben nem heterót mert egy két csajszi úgy tudom megvolt neki mégha elenyésző is a számuk a pasijaihoz képest. most lehet hogy az ők kedves szavaira vágyott.

én utólag rosszat gondolok az ottani lányokról.szerintem nekik is tetszett hogy élcelődnek a nem túl trendi nevemmel,pedig szerintem ha nem lehet c.igányozni,z.sidózni,b.uzizni akkor ne lehessen Bélázni se

2012. márc. 17. 22:58
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Hm. A látszat időnként csal. :) Én ahhoz szoktam hozzá, hogy a heteró fiú köt bele a melegbe, amely esetben teljesen érthető, hogy a csajok bevédik. Ha viszont ő kezdte, akkor valsz annyi, hogy a srác népszerűbb volt. Szívás, de nem hiszem, hogy a szexualitása miatt volt ez. Bár ki tudja, mostanában a férfi biszexualitás is népszerű tud lenni a csajok körében. Ha lesmárolod ahelyett, hogy megütöd, a lányok lehet, körbeállva sikongattak volna :)
2012. márc. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
23:09 válaszát adom.. :) Fogalmam sincs miért, de én is nagyobb népszerűségnek örvendek, mióta megtudták, hogy biszex vagyok. Elég szemét dolog volt a sráctól, hogy így beléd kötött. De az tényleg érdekelne engem is, hogy ki kezdte a verekedést? Mármint, ki ütött először? Amúgy elképzelhetőnek tartanád, hogy azért b@sztat ennyire, mert netán bejössz neki..? ;)
2012. márc. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!