Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 17 éves srác vagyok megtetszet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zokmnika kérdése:

17 éves srác vagyok megtetszett egy 21 éves nő. Nagyon jókat beszélgetünk véleménye szerint aranyos és koromhoz képest értelmes. Nagyon meg akarom kapni komoly kapcsolatra. Miket tegyek?

Figyelt kérdés
2012. jún. 18. 19:29
1 2
 1/19 Bit válasza:
83%
Nem lehetetlen!Beszélgess vele még többet, személyesen is.Engedd hogy megismerjen és ismerd meg te is őt jobban.Semmiképpen se rohand le.Ha igazán akarod,sikerülni fog,csak add önmagad és legyél kitartó!Sok sikert!
2012. jún. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
78%

Viselkedj úriemberként (pl ajtót nyisd ki előtte, ilyenek) és semmiképp ne rohand le.

De vigyázz, hogy kutyába se csússz át.


llletve az sokat segít, ha látja rajtad, hgoy ambíciózus vagy. Értelemszerűen jövedelmed ennyi idősen még nem lehet, de terveid legyenek és tegyél is értük. Ha egyetemre mész, akkor lássa rajtad, hogy keményen tanulsz.

2012. jún. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy nem tudom hogy tetszem-e egyáltalán neki. KÉrdeztem hogy nem -e idegesítem ah ráírok azt írta hogy nem! Nagyon meg szeretném szerezni megbecsülném és szeretném tiszta szívből az biztos.Kitartó leszek csak mivan ah ő nem veszi észre hogy akarok valamit és lessz neki más?
2012. jún. 18. 19:42
 4/19 anonim ***** válasza:
78%

szia:)

szerintem először is, ne éld bele túlságosan magadat, csak ha biztosan te is úgy tetszel neki, mert lehet, hogy zavarná a korkülönbség...

ezt csak azért írom, hogy ha nem jön össze, ne csalódj:)

de tényleg nem lehetetlen:) legyél kedves, ne rámenős, hanem olyan aranyos:)

sok sikert!

2012. jún. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
87%
Nem lehetetlen. Egy volt kollégám 15(!) évesen szedett fel egy 21 évest, szűz srácként. 3 évig jó volt nála. :D
2012. jún. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 Bit válasza:
78%
Apró jelekkel utalhatsz arra,hogy te többet is szeretnél, például kihívhatod egy üdítőre, egy sétára!
2012. jún. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Remélem sikerülni fog nagyon örülnék neki.Csak van 1-2 barátja lányok akik lehet mondanák neki hogy hát mit akar 17 évestől és lehet ők befolyásolnák és akkor nem akarná:(
2012. jún. 18. 19:45
 8/19 anonim ***** válasza:
59%

Persze összejöhet, de azért valljuk be. Ha 1 % esélyt mondanék, már az is sok. Próbálkozz, de ne éld bele magad túlságosan. Neki már inkább férfira van szüksége, nem pedig egy srácra, akit meló után felszedhet a gimi előtt.


Viszont, ha most nem is, de pár év múlva lehet esélyed.

2012. jún. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
55%

21 éves nő azért túlzás.


Csajszi az még bőven.


Ne extrázd agyon, és ne hallgas az előzőekre, mert bu-zinak fog nézni a csaj vagy mama kedvencének.


Ne legyél feltétlenül csicska, vagy nyuszi, és kapd le amikor ott az alkalom!

Hameg éppen olyanod van nyugodtan hajtsd el a pcsába, majd kiengeszteled, legalább megtanulod, azt hogyan kell.


A gentleman stílus 50 felett menő amikor már gondok vannak a merevedéssel.


Gyúrd ki magad, lássa, hogy feszülsz, és hogy nem vagy töketlen.

Ne legyél bunkó, de ne is hagyd hogy a papucsává tegyen, és ha ott a lehetőség élj vele, de keményen!


Ne lelkizgess vele sokat, arra tartson barátnőt.

2012. jún. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Nem hasznos válasz tuti nem kapom le mert feleslegesen küzdöttem érte egyből elfog zavarni mert azt hiszi hogy csak arra a bizonyos dologra kell nekem!!! Én megbecsülöm és szeretem a barátnőmet és remélem őt mondhatom majd barátnőmnek!
2012. jún. 18. 20:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!