Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Magyarországon feedee lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyarországon feedee lánnyal hol lehet ismerkedni?

Figyelt kérdés
aki érdemben tud válaszolni az valószínűleg tudja miről van szó :) akik meg nem azok itt tudnak utána nézni [link] esetleg ha van ilyen beállítottságú lány az írhat is :)
2012. júl. 5. 20:58
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
86%

hát ilyenről még nem hallottam, de érdekes hogy mikre képes az emberi faj :D

én vékony csaj vagyok, és ebben az esetben attól félnék, hogy mi van, ha megunom és abba akarom hagyni, akkor nagyon nehéz visszafogyni..

amúgy ez az alárendeltségről is szól, vagy mi a konkrét lényege?

2012. júl. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
82%
van ugyanilyen, csak fogyásban? úgy érte, hogy valaki, aki azt szeretné hogy lefogyj, erre izgul, és ebben "támogat" - van ilyen oldal vagy vmi?
2012. júl. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

nemhiszem hogy az alárendeltségről szólna ,ezen az oldalon pl van lány akinek nincs párja és mégis erre "izgul" képeket rak fel a hízásáról , stb ,


nemtudom hogy van e ilyen fordítva :D de mindenkinek más a perverziója szóval biztos :P

2012. júl. 5. 23:05
 4/26 anonim ***** válasza:
55%

Tanulj meg helyesen írni, és nézz is utána hogy miket írsz, nehogy hülyeség legyen! Az feeder és etetőt jelent!!! Nem(!) a nő az etető hanem a férfi aki eteti!!!! Ráadásul ez egy deviáns viselkedésforma!


Az ilyen nőkre a jó szó a "bálna"!!!


Az ilyeneket otthon találod mert nem tudnak kimenni az utcára! A bőrük helyenként kérges mint a vizilónak és tuti hogy más törli a s€ggüket!


Nem fordult fel a gyomrom se a tetemen lakmározó nyüvektől, se a foszló múmiáktól, se a véres daganatos műtétes dokumentumfilmektől amikor kajáltam de ezektől az emberektől még egy szendvicset se tudnék megenni mert rám jönne a hányinger!!!

28F

2012. júl. 5. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

mint már írtam mindenkinek más a perverziója :) az hogy te ettől hánysz az nemhiszem hogy számítana a kérdéssel kapcsolatban az hogy én meg inkább hányok től [link] mintsem tőle [link] az az én dolgom ,

esetleg tudnám javasolni hogy olvasni tanulj meg mert sehol sincs elírva :), az hogy az oldal címe az ami ,arról meg nem én tehetek

2012. júl. 6. 15:44
 6/26 anonim ***** válasza:
65%

tegnap 15:44


Tudnám javasolni hogy tanulj meg szöveget értelmezni! Tök jó hogy neked áll feljebb amikor te írsz hülyeséget!

Mellesleg az első linkelt képed kétlem hogy bárkinek is bejönne! Ennyi erővel és találó jelleggel egy kutyacsontvázat is linkelhettél volna! A másik képednek pedig semmi köze nincs egy túletetett csajhoz de ne zavarjon! A te általad leírt kategória 200 kiló fölött van!!! Ha nem olyant keresel akkor már megint te vagy az értetlen! Ezért mondom hogy tanulj meg értelmezniiiiiii!!!!!

2012. júl. 7. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
engem is érdekelne :D de látom értelmes válasz nem igazán született :P
2012. júl. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
75%

Úr isten! ez olyan kövér, hogy csak uborkával a kézben lehet ránézni.

Ez már perverzió. De látjátok ilyenre is van igény, és elkelnek ezek a lányok is.

Ezentúl nem akarok itt olyan kérdéseket látni, amiben siránkozás van, hogy nem találok társat.

Megértettétek! Irgum-burgum!

2012. nov. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

07-28 15:14


Téged mi is érdekel? Mert a srác aki a kérdést kiírta nem érti amit beszél, se azt amit kérdez. Egy felhízlalt zsírdisznó amit nő alapanyagból csináltak az 200 kilogramm fölött kezdődik. Egy 120 kilós nő is már dagadtnak számít de még sehol sincs egy feeded kategóriától.

2012. nov. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
te nem érted hogy miről beszélsz , nézz utána mielőtt valamihez hozzászólsz
2012. nov. 5. 16:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!