Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek, fogok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek, fogok találni valaha ilyen férfit? Létezik még ilyen egyáltalán?

Figyelt kérdés

Létezik még olyan férfi, aki komoly, bizalommal és szeretettel teli kapcsolatra vágyik? Aki tisztel és becsül, nem beszéli ki a hátam mögött, hogy miket csinál velem? Akit nem sodort magával ez a tömeghajhász, erkölcstelen világ?

Aki ha megszeret valakit, azt igazán megszereti? Csak a szerelme létezik számára, mint NŐ?

Képes kimutatni az érzéseit, mély érzésű és korrekt?

Aki ha kapcsolatban van, ha úgy érzi, megtalálta az igazit, köszöni szépen, nem kíváncsi a "legdögösebb, legszexisebb amerikai sztárok" fényképeire? Aki mellett nem hever a sárga földön a megalázott önbecsülésem, mert ő "vakságot nem fogadott"?

Létezik még olyan férfi a világon, aki azt az elvet képviseli, hogy "számomra csak a párom létezik, mint nő, és nem vagyok kíváncsi mások testére"?



2012. júl. 5. 21:13
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
24%
Létezik, de te inkább egy jóképű, gazdag bunkót választanál helyette.
2012. júl. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
Én,de én foglalt vagyok.
2012. júl. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 lekváros tészta ***** válasza:

Létezik még olyan férfi a világon, aki azt az elvet képviseli, hogy "számomra csak a párom létezik, mint nő, és nem vagyok kíváncsi mások testére"? ez hülyeség XD

fogjuk rá én ilyen vagyok, de hiába van barátnőm ha valaki azt mondja mutat 1 képet 1 ismerősömről(jó csaj) akkor fix h megnézem :D

2012. júl. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
létezik, mert itt vagyok, de a pasiknak a bunkó és a gazdag kell, vagy az emos köcsögök, már bocs
2012. júl. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
72%

Ilyen rengeteg létezik csak szemet kéne kinyitni.


Érdekes hogy mindig mindenki kérdez, hogy "létezik-e ilyen" és itt már rögtön mindig írják rá hogy igen.


Te vagy rossz közegbe, vagy rosszul ismered ki az embereket.


DE ironikus szerelmet ne várj. Mint a filmekben, mert a realitás érzékét tönkre teszi. Vagyis olyan pasit találsz, aki 90%-ban megfelel ezeknek. Ha nem jó, maradj szingli.

2012. júl. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
Akkor megismétlem, értelmesen. Létezik még, találkoztatok már olyan férfival, aki ha megszeret valakit, nem vágyik másra csak a kedvesére? Aki mellett nincs a földbe tiporva az önbecsülésem, mert ő szeret más nőket nézegetni?
2012. júl. 5. 21:20
 7/34 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok de a lányok többsége egyátalán nem értékeli ezt manapság ...
2012. júl. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:

"számomra csak a párom létezik, mint nő, és nem vagyok kíváncsi mások testére"

éreztem így.


tudod volt nekem egy nagy szerelmem. nem is jártunk, de már így is csak rá tudtam nőként tekinteni :) tudod mit értem a fene nagy szerelmemmel, és a ragaszkodásommal? semmit.


tudnék még ilyen lenni....ha lenne kivel.

2012. júl. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
0%
Persze létezik, magad köré csavarod, aztán majd jól lelépsz egy kisk.csöggel....
2012. júl. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:

Ja, nem válaszoltam az "értelmes" hozzászólásokra.

A fiú, akit választottam, korrektnek, rendesnek tűnt. Nem foglalkoztam vele, hogy majdnem alacsonyabb mint én, a külsőségekkel sem törődtem. Össze jöttem vele mert vágytam egy boldog kapcsolatra. A pénzről annyi, hogy a legnagyobb ajándék, amit kaptam tőle az egy tábla csoki. Rohadtul nem érdekelt ez a része a dolognak.

Én csak azt akartam érezni, hogy csak rám vágyik, csak velem törődik.

ÉN KÉPES VAGYOK RÁ, én olyan vagyok, hogy ha van párom, nem fogom megalázni azzal, hogy olyan adottságú férfiakat nézegetek, akiket látva a 0-val lenne egyenlő az önbizalma.

2012. júl. 5. 21:23
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!