Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jól érzem hogy semmi esélyem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól érzem hogy semmi esélyem? Mire jó az átlagos nő?

Figyelt kérdés
Egyfolytában nézem a lányokat, nőket az utcán 11-45 éves korig és mindegyik olyan gyönyörű, mindre ránézek és azt vettem észre mennyire elütök tőlük, nem az hogy ronda vagyok, mert nem, hanem inkább olyan más vagyok: alakra (rövidebb lábak és olyan hülyén jön ki hogy vékony vagyok nagyobb mellekkel, és a legtöbb nő vagy ilyen magas ropi vagy tehén :P, persze magas ropi akarok lenni mondjuk 170 vagyok) is arcra is. A múltban sok minden történt velem két pasi mondta hogy nem vagyok az esete, egy állítólag azt hogy le kéne vágni a fejemet, de a testem jó és további egy hogy előnytelen vagyok, miután szenvedélyesen csókoloztunk ( természetesen más mondta el). Jó oké, volt kismillió másik akiknek nagyon tetszettem, de valamiért ezek a mondatok úgy beleragadtak az agyamba...meg oké nem tetszhetek mindenkinek :D Viszont úgy érzem, hogy én nem érdemlem meg hogy pasim legyen, és elszomorít ha azt látom hogy valaki közeledik v. flörtölne velem, meg szépeket mond...Úgy érzem hogy van egy hierarchia és annak a csúcsán a gyönyörű nők vannak, mivel én nem vagyok ilyen már csak vacak átlagos semmilyen lehetek, hiába adok magamra és teszek érte 1000 módon, megsem közelíthetek egy olyan gyönyörű nőt. Betegesen rettegek a gondolattól hogy vki szeressen. Sokszor van hogy a randin csak úgy beközlöm: "Ne folytassuk , szerintem én egy Saar vagyok, válasz mást" vagy néha olyan is van hogy ha buliban megy rám valaki, hogy"nézd azt a csoport lányt, azok sokkal szebbek, ott kellene próbálkoznod, rám ne nyomuljál csak azért, mert őket nem mered megszólítani" szóval mindig megmondom az embereknek mit gondolok. Nem tudom leküzdeni ezt a fajta gátlást, nézem az utcán a párokat és azt gondolom 90%uk kamu...csak beérik/ ráfanyalodnak egymásra..Hogy kívánhat valaki egy bálnát? teljesen rejtély...Amúgy a pasik külseje nem izgat, csak a nőké azokhoz méregetem magam...
2012. júl. 5. 21:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem próbálj benne hinni hogy szép vagy.. El kell fogadnod magad olyannak amilyen vagy ..Legyél magabiztos :)
2012. júl. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hülyeségeket beszélsz.

Nem, azért vagyunk nagyobb darab nőkkel, mert nincs más, hanem valakinek ez jön be. Mások vagyunk...

Én pl. hányingert kapok a vékony, ropi nőktől. Nőj fel, majd megérted.

2012. júl. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Küldesz priviben egy képet? Csak mert felkeltette az érdeklődésem ez a furcsa leírás.


Amúgy Én fiú vagyok, de ha nekem mondaná ezt valaki, hogy menj ahhoz a lányhoz, mert jobb nálam, kapásból a szavába vágnék, mivel eleve nem megyek oda olyanhoz, aki nem tetszik.. De ez mondjuk lehet csak Én vagyok.

2012. júl. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Valszeg még fiatal vagy.

Én tiniként elég csufi lány voltam. Én nem jutottam el addig, hogy bárkinek is tetszek én voltam az a "Betty a csúnya lány" kategória, akin mindig mindenki röhögött.

Nem értettem a divathoz, se magamhoz, se semmihez, béna ruháim voltak, béna frizurám, nem is érdekelt sokáig a tetszelgés, XXL-es pólókban mászkáltam (úgy, hogy az S is nagy volt néha :D) és elnyűtt farmerekben, szemüveges fogszabályzós tényleg úristen, de szerencsétlenül festettem. :D

Aztán persze később rám is rámtört, hogy hát kéne egy pasi. De amikor az utcán leköpnek meg kiröhögnek, ott kicsit komolyabb a probléma, és komolyabb önbizalomhiányt okoz, mint 1-2 fiú elutasítása.


De sosem voltam olyan, aki feladja. Tisztában voltam vele, hogy én aztán soha nem fogom elérni az általad is elképzelt "hierarchia csúcsát", mert oda születni kell, de azért valami középszerű vagy csúnyácska fiút én is felszedhetek.

És szép lassan, ahogy teltek az évek, elkezdtem tanulgatni. Eleve 180 fokos fordulatot vett az ábrázatom is, nekem kifejezetten előnyömre vált az öregedés, plusz a többiekkel ellentétben nekem nem a cipők meg a vásárlás jelentett örömöt, hanem a sport, mozgás, egészséges dolgok, így meglehetősen jó alakom volt, amivel nem is voltam tisztában, mivel mindenhol a pálcikap.icsák taroltak, és azt gondoltam, milyen undorító, hogy én meg izmos vagyok. (közel sem bodybuilder, csak fitt alakom volt, mint egy táncosnak általában - táncoltam évekig)

Aztán nagyon nagyon sok dolgot felfedeztem, hogy szép bennem. Nálunk a vasalt szőke haj volt épp divatos, bár az még most is elég sláger tud lenni, nekem meg erősen göndör hajam van, és sötétbarna is, barna szemem, fehér bőröm...

De összességében rájöttem, hogy ha igazán odateszem magam, engem sokkal többen bámulnak meg, mint a tucatbarbikat, és korántsem a lúzer krapekok.

Kb 18-20 éves koromra kikupálódtam, most sem vagyok ilyen plázar.ibanc, csak tudom, hogy nézzek ki jól, nőiesen és szépen, és ezt el tudtam hinni, főleg mert iszonyú jó pasik kezdtek el udvarolni, akik korábban maximum leköpve röhögtek volna rajtam.

Szóval oké, lehet, hogy te is nyomi voltál (azaz múltidő), de ha odateszed magad, nem véletlenül mennek oda hozzád a pasik. Amíg ezt el nem hiszed, addig nem fog semmi változni. Hidd csak el, hogy szép vagy.

21L

2012. júl. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez csak egy kérdés no offense, az utolsónak, de mikor egy olyan "hűdejópasi" odamegy hozzád nem gondolsz arra, hogy pár éve csak leköpött volna?
2012. júl. 6. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!