Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek van nagyobb esélye a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek van nagyobb esélye a sexre? Egy elhanyagolt, kibirhatatlan személyiségü lánynak vagy egy átlagos, a felszinen jofej, stilusos, de belül nagyon sérült fiunak?

Figyelt kérdés

Kiir egy kérdést, hogy hello kövér lány vagyok, de kellene egy szexpartner, akkor sorba kapja a felkéréseket.


Én meg hetente ismerkedem uj lányokkal ÉLŐBEN, egész este velem lófrálnak, azátn még sem akarnak sexelni.


2012. jún. 26. 15:23
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Írígy vagy. Amúgy mindkettőtöknek van esélye.
2012. jún. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
mondjuk egymással, mi? :DD::D:D:D
2012. jún. 26. 15:27
 3/23 anonim ***** válasza:

Valószínűleg a lánynak. Miért? Mert van egy csomó megkeseredett pasi (többnyire azért mert bénák a csajozáshoz, de persze mindenki hibás csak ők nem), akik már bárkivel szexelnének szinte.

A megkeseredett pasit ne vedd személyeskedésnek, általánosságban válaszoltam a kérdésre.

2012. jún. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Egy nőnek szexhirdetés útján - ingyen!!!- egyszerűbb partnert találni, mint egy férfinak normál verzióban. ( Fizetős neked is akad azonnal.) Ezt nem tudtad?
2012. jún. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
na hát ez a probléma, hogy a ronda nönek ingyen sex jut, az átlagos fickónak meg pénzért.
2012. jún. 26. 15:37
 6/23 anonim ***** válasza:

Ez az élet rendje. :-) Csajok mindig könnyebben kapnak fiút, DE ha elég jól nézel ki, akkor nagy esélyed van neked is csajt kapni. :-)

/Sok lány mostanában szívesen szexel, létesít alkalmi kapcsolatot, a jó külsőt azért jegyeztem meg, mert azért ők is nagyságrendekkel jobban válogatnak a fiúknál!!!/

Viszont, felhívnám erre a figyelmedet:

"de belül nagyon sérült fiunak"

Nem tudom, mit takar, beszélgetsz, ismerkedsz, viszont fogalmam sincs mit értesz a "belül sérült" alatt. Az mondjuk riasztja a lányokat, ha vmi pszichés bibi-d van, és tegyük fel folyamatosan kompenzálsz vmit, csak te nem veszed észre. (Ha erről van szó).

2012. jún. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
fogalmam nincsen. Olyan mélyen van ez a dolog, amit nem tudok felderiteni. Mondjuk persze egy lány sex-esélyeit nem befolyásolná, hogyha kettyós, de nekem lassan az életem megy rá, hogy észrevehetetlenül basz ódik el minden interakciom lányokkal, akiknek külsöre tetszem és viszont.
2012. jún. 26. 15:53
 8/23 anonim ***** válasza:
Megpróbálok segíteni. Legjobb példa egyik fiú ismerősöm. Neki egyetlen titka, hogy laza. Még lökött is kicsit. :-) De se pénze, se nem izmos különösebben, mondjuk nagyon helyes. És mindig akad neki alkalmi vagy tartós barátnő (mikor milyet szeretne). Nem lehet, hogy gátol valami téged? Feltételezem, nem vagy csúnya (nem emelted ki, ellentétben a "sérülttel"!). Vagy félsz valamitől, és megérzik a lányok? Ha nem vagy csúnya, kizárt, hogy ne izgass "úgy" is lányokat fel, a mai világban! Egyetlen tippem: hogy megéreznek valamit, ami miatt nem akarnak többet tőled. Vagy másik: te valóban akarod őket? Ne vedd hülye kérdésnek, de mi van, ha annyira gátolt vagy, hogy te magad térsz ki észrevétlenül?
2012. jún. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Nem kapok bociszemes nézést a lányoktól. MErt ugye ez lenne az indikátora annak, hogy helyes vagyok. Nem mondták azt nekem még, hogy joképü vagyok, ellenben több alkalommal is ócsároltak közönség elött, hogy ronda vagyok. A külsömröl ilyen okok miatt nincsen stabil véleményem.
2012. jún. 26. 16:02
 10/23 anonim ***** válasza:
Nem minden lány "bociszemes" nézéssel fejezi ki, ha tetszel. Próbálj spontán lenni, nem általánosítani. Milyen szp-ból "ócsároltak"?
2012. jún. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!