Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy közeledjek felé úgy hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy közeledjek felé úgy hogy ne legyen feltűnő? 17/L

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki tetszik nekem. Tudomásomra jutott hogy én is neki.(biztos forrás) Párszor találkoztunk közös ismerős miatt, de úgy nagyon nem beszéltünk. Nem tudom mikor fogunk legközelebb találkozni mert eddig is csak véletlen volt ilyen :/ Facebookon be van jelölve de ennyi, nem ott szeretnék ismerkedni de ahhoz képest hogy tetszem neki rám se írt meg semmi. Ilyen helyzetben hogy tudnék tenni bármit is? Azt akarom hogy ő kezdeményezzen.
2012. júl. 5. 22:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha ő nem kezdeményez, neked kell, vagy semmi nem lesz, mivel eddig sem tette meg.
2012. júl. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem akarsz feltűnő lenni? Gumitalpú ejtőernyő bakancsban hátulról, mezítláb sötétben, esetleg ha terepen van akkor álcaruhában. :)


Egyébként valóban, ha szeretnél valamit és ő nem lép akkor neked kell. Máshogy nem megy.


Egyébként: "Facebookon be van jelölve de ennyi, nem ott szeretnék ismerkedni de ahhoz képest hogy tetszem neki rám se írt meg semmi."<-azon elgondolkoztál már hogy mivan ha ő is pont ugyanígy gondolkozik?


Szerintem írj rá, beszélgessetek picit, aztán beszélj meg vele egy személyes talit.

2012. júl. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Tehát azt szeretnéd, hogy felfigyeljen rád, de mindezt észrevétlenül kívánod kivitelezni. Én pedig úszni szeretnék úgy hogy ne legyek vizes.

Biztos hallottad már a mondást a hegyről és Mohamedről, ha nem nézz utána.

Bökd meg FB-n, eset kérd el az MSNjét, ha már facebookon nem akarsz vele ismerkedni, lényeg, hogy ne bonyolítsd ennyire túl. Ha tudod, hogy tetszetek egymásnak, vedd fel vele a kapcsolatot, ha már ő nyuszi kezdeményezni.

2012. júl. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!