Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki mit gondol a témában?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki mit gondol a témában?

Figyelt kérdés

Örök vita tárgya ugye, hogy egy nő miért számít ribancnak, ha sok szexpartnere volt, ha a férfire jobb szemmel néznek, minél több nővel feküdt le. Ugyebár szerintem ez alaptalan, mégis azzal lehet magyarázni, hogy az idők során úgy alaklult ki, hogy egy nőért meg kell küzdeni, és az "minél jobb", hogyha a nő kevés férfinek hagyta, hogy megküzdjön érte, és a férfinek akkor jó, minél több nőért tudott megküzdeni.


Beszéltük a barátnőmmel, hogy ha mondjuk 18 éves az ember lánya, hány pasitól számít "túl sok" szexpartnernek, és azt mondta barátnőm, hogy 6...

De szerintem attól is izgalmas, hogy itt még lehetnek egyéjszakás kalandok, stb, futó kapcsolatok, nyári kalandok meg ugye a párkapcsolat... mennyitől sok egy 18-20 éves lánynak, mennyitől tekintenétek "ribancnak"?


SZerintem amúgy egy lány egyáltalán nem ribanc, ha sok pasival fekszik le, és nem valamilyen érdek miatt. A legtöbb emberből az irigység beszél, és miért baj az, ha jól érzi magát? Ezen a téren a férfinak és a nőnek egyenlőnek kéne lennie..és az nem amgyarázat hogy egy nőnek legyen tartása stb.


2012. júl. 5. 23:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
ne általánosíts, nem mindenki díjazza azt a férfit akinek sok nő megvolt
2012. júl. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

mennyitől sok egy 18-20 éves lánynak, mennyitől tekintenétek "ribancnak"?


ezt a kérdést nem tudom megválaszolni. ez azért van, mert a szám másodlagos. lehet, hogy volt 3 futókalandja...akkor ribi. de lehet, hogy már volt 3 egészen komolynak mondható kapcsolata, amikben kiderült, hogy mégsem illenek össze a sráccal. ezesetben nem ribanc.

2012. júl. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
tök mind1, ne verje nagy dobra, meg mondjuk "normális ember legyen, és a párja is az", ja mondjuk legyen a szexpartnere a párja, vagy ha nem, akkor mind a ketten függetlenek. a lényeg sztem, h kb akkor nem leszel ribi ha vagy olyan diszkrét h nem is tudnak a dolgaidról...végül is senkinek semmi köze hozzá. meg nem kell direkt szítani a tüzet (a mell, segg, kirakásokkal inkább belsővel "illendő" hódítani, meg normál keretek közt a természetes szépséggel)
2012. júl. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 AvernusTriad ***** válasza:

Szar ez a megítélés-duma. Mindig ezzel kell érvelni? 20 éve nem így van.

Mindkét nemre vonatkozóan írok: ribanc/(van pasira megfelelő szó?) akkor lesz, ha

1: aránytalanul sok alkalmi partnere van és/vagy párkapcsolata van.

2: egyszerre űzi több partnerrel

3: megvan a tipikus velejáró attitűdje

(lehet kihagytam valamit, de sebaj, a lényeg kb. érrthető.)

2012. júl. 5. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
szerintem attól nem lesz ribi, hogy sok partnere volt. amíg nem köp bele más levesébe, azt csinál, amit akar.
2012. júl. 5. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
nálam nem a sex-partnerek száma a döntő tényező, hanem a viselkedés. ha teszi az agyát a fiúknak, legyeskedik körülöttük, akkor ribi. a "lánynak legyen tartása" mondatot pedig úgy értelmezem, hogy hagyja küzdeni magáért a pasit, ne ajánlkozzon fel, mert az undorító szerintem.
2012. júl. 5. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

cöh, 18 éves korig 6?


23 éves vagyok fiu, és épp csak 2 csaj jött össze, az is 21 éves korom óta.

2012. júl. 5. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Egy kulcs, ami sok zárat kinyit: értékes. Egy zár viszont, amit sok kulcs kinyit nem sokat ér.

Ha sok pasival akarsz lenni, használj óvszert, és ha majd komoly kapcsolatot keresel, ne abból a körből próbálj választani, aki úgy ismert meg.

2012. júl. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
szerintem igyis ugyis ri bancok vagytok.
2012. júl. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"Egy kulcs, ami sok zárat kinyit: értékes. Egy zár viszont, amit sok kulcs kinyit nem sokat ér. "

és ha ezt egy csajra és pasira vetítjük? ugyan mi alapja lenne? semmi. miért ne lenne értékes a nő ettől és miért lenne olyan fene értékes a férfi? akkora baromság ez és olyan irritáló!! pff :D

2012. júl. 5. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!