Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti hogy oldjátok ezt meg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti hogy oldjátok ezt meg?

Figyelt kérdés

Ha leborotválom a nemi szervem,utána se lesz teljesen sima,mivel nagyon erős a szőrzetem ott is,és ez zavar.Ha gyantázok nincs vele gond,viszont már nincs rá időm.


Fiúk,titeket zavar,ha a barátnőtök nem teljesen sima ott lent?


2012. júl. 6. 08:33
 1/7 qundi18 válasza:
Engem nem zavar annyira :)a punci az simán és borostásan is punci:$:):$
2012. júl. 6. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A barátom borostásan szereti. Különben meg ne gagyi eldobható borotvát használj, hanem pl.ilyet!

[link]

2012. júl. 6. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem sem lett teljesen sima, sőt, sokszor be is gyulladtak a szőrtüszők.. szóval felhagytam a borotválással. Nekem a szőrtelenítő krém vált be, bár az erősebb szőrzethez nem biztos hogy alkalmas.. Egyik barátnőm lézeres szőrtelenítésre ment, azóta nincs vele gondja. Elég drága, de ha hozzávesszük, hogy utána nincs vele több gondod, szerintem megéri. Remélem segítettem.
2012. júl. 6. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az én barátom is szereti ha nem teljesen csupasz:)
2012. júl. 6. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
én úgy szoktam h leborotválom, majd kb 4napig hagyom nőni, addig max a bikinivonalat szedem le körülötte, aztán megint teljes borotválás. ha kicsit hagyod visszanőni, utána könnyebben megy.. egy barát meg ezt megérti. amúgy meg alap h nem lehet mindig sima -.-' fogadják el
2012. júl. 6. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én meg amúgy imádom a bozontot is. :)
2012. júl. 6. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

én a nedves, élvező puncit szeretem, és akkor édesmindegy a borosta!


egyébként ne lefele húzd, hanem fel a pocid irányába, akkor vágja sokkal simábbra

2012. júl. 6. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!