Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok-Fiúk, ti ezt hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok-Fiúk, ti ezt hogy oldjátok meg?

Figyelt kérdés

Halihó!


Először is bocsi, ha nem jó kategóriában van, de nemtudom hova besorolni, és ennek nagyobb a látogatottsága is.:-D


Szóval 16 éves vagyok, minap az egyik gimis társam megkérdezte, hogy el jöhet-e hozzám egy napra, alvás is meg minden. Mondom, persze, nyugodtan. Soha nem aludt nálam senki, én se sűrűn másnál. Nekünk nincs vendégszobánk, de végül is nagy az ágyam...De most nem tűnne buzeránsnak a dolog, ha eggyütt aludnénk?...csak egy cseppet...*_*

Most a földre nem dobhatom le, tegyem a nappaliba(?), esetleg van ilyen 15 centis (puha) matracunk...Nemt'om mitcsináljak! Ti hogy oldjátok meg?


Köszi szépen a válaszaitokat!(Rendes válaszért nem felejtek el értékelni:))


2010. aug. 5. 16:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
fiúk vagytok?
2010. aug. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól értem mindketten fiúk vagytok. múgy hány évesek? Én nem aludnék vele együtt. Szerintem jó neki a matrac, vagy illendően ajánld fel az ágyad neki, és te aludj a matracon.
2010. aug. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nilván fiú, olvasd el, mit írt. Én sem tudom a választ, mert még soha nem aludt nálam senki...
2010. aug. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha jó kapcsolatban vagytok, akkor elaludhattok egy ágyban is, de mindenképp kérdezd meg tőle, hogy ő mit választ! Sok sikert !:D
2010. aug. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert miért illendő, ha a aját ágyát ajánlja fel valakinek? Szerintem nem valami jó "szokás" ez, hogy mások csak úgy az ágyamban aludnának, aludjon a matracon.
2010. aug. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Beviz Elek ***** válasza:
100%

Én a volt osztálytársammal sokat jártam bulizni. Ami azt illeti, ha náluk aludtunk, akkor én matracon aludtam, ő a saját ágyában (ami nekem tökéletesen megfelelt), ha pedig nem náluk aludtunk, akkor mindig volt középen legalább egy csaj, mi pedig az ágy szélén. (Vagy valamelyik csajnál, és egyikünk matracon egy csajjal, a másikunk az ágyon egy másik csajjal....)


Szóval ja.. Matracot neki!

2010. aug. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
hát ha hozzánk jön vki akk én mindig felajánlom az ágyam, de sztem ne aludjatok egy ágyba. ha te nem akarsz a földön/matracon aludni akk kérdezd meg h jó e neki ha a földön alszik vagy inkább a nappaliban az ágyon csak eltudja dönteni :D (vagy ajánld fel az ágyad nekem legtöbbször aztmondják h jajj alszanak ők a földön :D szal mindig jóljárok) mert mondjuk én lányvagyok és másabb h mondjuk mi alszunk egy ágyban mert volt már h 3an aludtubnk 1francia ágyban de nemtom lehet ha te megkérdeznéd h nem e alszik veled egy ágyban az hülyén jönne ki :/
2010. aug. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Jah, lehet, hogy éjszaka elmenekülne ha megkérdezném: "Héjj, aludj inkább velem,hmmm):-D MIndegy amúgy a matrac felér egy ággyal, akkor alszik ott.:D Max megengedem neki, hogy akkor aludhat a csivava kutyával, ha a földön alszik.xD
2010. aug. 5. 17:00
 9/14 anonim ***** válasza:
ha jó idő van akkor én a helyedben, sátoroznék:D viccen kívül, sztem hangulatos meg jópofa(de csak akkor ha jó idő lesz)
2010. aug. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Szerintem ne aludjatok egy ágyban, ha francia ágyad van, akkor sem. Én vendégtől azt sem kérném, hogy matracon aludjon, ha aludhatna ágyban is, kényelmesebben. Szerintem leginkább úgy illő, ha felajánlod neki a saját ágyadat, te pedig matracon alszol.


Ha jóban vagytok és átjön hozzád ott aludni, szerintem vagytok olyan viszonyban, hogy ne az legyen, hogy "nehogy már más aludjon az én ágyamban", ahogy azt valaki fentebb írta. Én inkább a vendégnek engedném át az ágyat, persze húzz neki tiszta ágyneműt.


B. verzió: Aludhattok úgy is, hogy ő a te szobádban/ágyadban, te pedig kint a nappaliban, ha van ott is kényelmes fekhely.

2010. aug. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!