Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetek, ha a többi fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek, ha a többi fiú megbámulja a velem lévő lányt? (aki remélhetőleg a barátnőm lesz)

Figyelt kérdés
Már többször találkoztunk egy lánnyal és szerintem kezdünk egymás iránt érezni valamit..szép arca,jó teste van és csinosan öltözködik,szóval eléggé megakad rajta a többi fiú szeme.Illetve feltűnően meg is bámulják néha,akkor is amikor ott vagyok mellette,és ez nagyon zavar.Főleg ha ő is észreveszi,és látja,hogy nem csinálok semmit.Szóval mit tehetek ilyen esetekben? 16/F,15/L Ráadásul kicsit féltékeny vagyok,mert jobb pasik is megnézik mint én..

2012. júl. 6. 12:28
1 2
 1/19 AvernusTriad ***** válasza:
Ha nem a barátnőd, akkor semmi közöd hozzá, kik nézik meg. Ha majd a barátnőd lesz, akkor meg inkább húzd ki magad, hogy micsoda nő van velem és nem veletek.
2012. júl. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Légy MACSÓ!!!!!!!!!!!
2012. júl. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
És mi van ha megnézik... ? Még nem is a csajod és már megtiltod az embereknek hogy ránézzenek ? Ebből sem lesz kapcsolat tipikus túl féltékeny a párom és már nem bírom dolog lesz... Szerintem vagy fogadd el vagy hagyd ott inkább mint később mikor kikészíted őt ezzel a hülyeséggel.
2012. júl. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

ez ellen nem tehetsz semmit

mindig valaki megfogja nézni esetleg a seggét,mellét vagy valamijét... szerencsés vagy h ilyen lánnyal találkozgatsz

2012. júl. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Ilyenkor hidegen a szemükbe nézek,általában akkor elmegy a kedvük,mert azért elég nagy darab vagyok,koromhoz képest..de ez nem mindig jön be
2012. júl. 6. 12:32
 6/19 anonim ***** válasza:
Bámulj vissza
2012. júl. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Szerencsés is vagyok:) De talán majd megszokom..
2012. júl. 6. 12:33
 8/19 anonim ***** válasza:
semmit, nézni szabad. Mégis mit kellene csinálnod? Leütni őket? Örülj, hogy jó nő és veled van. Ha meg kifogásolja, hogy nem csinálsz semmit, kérdezd meg, hogy ő mit tenne, ha a csajok bámulnának téged??
2012. júl. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Antimod ***** válasza:

Megnézik. Na és? Be kéne verni az orrukat ezért?

Nekem még három év után is jólesik, ha megnézik a páromat, sőt, az is, ha ki akarnak kezdeni vele (nyilván nem a jelenlétemben, de meséli, hogy X-Y bókolt neki). Nyilván tőle elvárom, hogy ne flörtöljön, de ennyi és nem több. Persze ha az orrom előtt kezdeni ki vele valaki szóban, az mindjárt más helyzet lenne.

2012. júl. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Hmmm légy óvatós fiam tudod az emberek tisztára olyanok mint az állatok. Itt farkastörvények uralkodnak az erősebb kutya b!szik, ha töketlen vagy lenyúlják a nődet. Mint az állatoknál is, ha valaki a területedre lép fenyegetőleg kiiktatod a veszélyt. Arról ne is beszéljünk hogy pl. az oroszlánok hogy rendezik le, ha valaki a nőstényére nyomul.

Maga az udvarlási fázisban is így zajlik a két legerősebb hím, megküzd a győztesé a nő a vesztes elkullog.


Tartsd keményen a kezedben a töködet és nem lesz gond.

2012. júl. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!