Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek a GYIK-es macsók...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a GYIK-es macsók a való életben is ilyen alfahímek lehetnek mint ahogy itt leírják magukat?

Figyelt kérdés
2012. júl. 6. 13:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
leszarom
2012. júl. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 AvernusTriad ***** válasza:
szintén
2012. júl. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

pl? Most elgondolkoztam, de nem sok leiras ugrott be ahol azt taglalna barki,hogy mekkora "macso"


Viszont termeszetesen van aki tuloz a neten.

2012. júl. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hogyne...
2012. júl. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én nem foglalkozom velük..:D


Fele csak teszi az agyát..

Ha ez teszi boldoggá, hogy egy noname oldalon a "vagányok" közé tartozik, azzal hogy hülyeségeket ír, meg hogy ilyen meg olyan nagy embernek mutatja magát..Hát egészségére.Verje ki rá..Nekem nem lesz olcsóbb a kenyér:D

A legtöbb szerintem a való életben kisebbségi komplexusban szenved, és ezzel próbálja ellensúlyozni..

2012. júl. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
hát persze!!! itt a fele se igaz amit írkálnak ugyan már!!! majd ha találkozol eggyel meglátd sztem hogy egy nyomorék mert aki ilyen helyen keres csajt azért teszi mert máshol nymi és béna és nem tud élőben felszedni egy csajt és kb attól elmegy ha meglátja
2012. júl. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Csegi89 ***** válasza:
Hát ha úgy veszed itt mindenki megmondhatja a magáét pofánverés nélkül. Amúgy lesz.arom.
2012. júl. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én ide csak igazat írok,a hétköznapi stílusomban.Semmi értelme anonimként hazudozni.16/F
2012. júl. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Persze. Már amelyik látott már olyan nőt, aki nem a monitoron volt.
2012. júl. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Navárj, miféle macsók? Inkább csak rinyagépeket látok, bármerre nézek.
2012. júl. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!