Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menni fog így a szex?

Figyelt kérdés

Még nem voltam soha lánnyal,most van egy barátnőm akivel már egy jó ideje együtt vagyunk,viszont ő már nem szűz...

Még nem mentünk bele semmi komolyabb dologba csak simogatás,tapizás stb...

Úgy érzem lassan itt lesz az ideje,hogy lefeküdjünk,de nekem több problémám is van ami miatt előre félek az egésztől...

Egyik az,hogy szerintem nem bírom túl sokáig,tehát hamar "eldurranok" (ha odalent simogat,fogdos és én is őt,akkor max 5-10 perc szerintem...)

Másik az,hogy rettentően érzékeny a makkom,gondolom azért mert az egészet fedi a fitymám és nem szokott hozzá a külső ingerekhez...Nem tudom a gumi mennyit segít ezen,hogy ne fájjon annyira de félek,hogy csúnyán be fogok égni... :/

Néhány tanácsot tudnátok nekem adni,hogy mit csináljak annak érdekében,hogy őt is kielégítsem,de nekem se legyen rossz...?

Előre is köszönöm a válaszokat...


2012. júl. 6. 14:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Még várj vele akkor. Sok olyan dolgot tudtok csinálni ami tapizásnál több, de szexnél kevesebb. :)
2012. júl. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A gumi kicsit segít...

5-10 perc első próbálkozásra nem is olyan rossz.

Előjáték, izgatás kézzel, szájjal... Ez segíthet.

Ha neki nem lesz orgazmusa, akkor orál, vagyis nyald ki, és nem lesz elégedetlen veled.

Kb ennyi, a többit magadtól kell kitalálnod...

2012. júl. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Hát lehet ,hogy nem olyan rossz ez az 5-10perc,de ha a szexet nézzük akkor attól félek ,hogy pár lökés és végem lesz...ennél jobban már csak attól félek,hogy a második említett probléma miatt el se jutunk odáig,hogy betegyem...

Méretem miatt is aggódom,14cm szerintem kicsi...:/

2012. júl. 6. 14:40
 4/4 anonim ***** válasza:
mivel nem a péniszed méretébe szeretett bele, így remélem nem foglalkozik a "nagyságoddal". semmi gond nincs vele, láttam nagyobbat de kisebbet is. szóval emiatt nyugi. ha tudja, hogy te még szűz vagy, akkor megbeszélheted vele, hogy előbb elégítsen ki kézzel. ezzel nyersz egy kis időt a következőig és addig is tudod őt izgatni. vannak olyan óvszerek, amelyek késleltetik a magömlést, szerezz be olyat. sok sikert és ne aggódj az első alkalom erről szól. de gyakoroljatok rendszeresen és mindig figyelj oda rá, hogy örömet okozz neki is.
2012. júl. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!