Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnám kideríteni, ki is ő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám kideríteni, ki is ő?

Figyelt kérdés

Tegnap volt egy szigorlatom. Ahol amíg nem kerültünk sorra beszélgetésbe keveredtem egy lánnyal. Kölcsönös volt a szimpátia,de a vizsga miatti izgalomban elfelejtettem megkérdezni a nevét, így elég egy kellemetlen helyzet.

Megnéztem neptunon, kik vizsgáztak aznap, de hiába keresek rájuk a közösségi oldalon, nem találom


Tippek, vagy várhatok szeptemberig?


2012. júl. 6. 16:44
 1/3 AvernusTriad ***** válasza:
Nem vizsgázott aznap ismerősöd is? Hátha ő tudja...
2012. júl. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hol tanulsz?

Nálunk az ETR-ben lehet látni, hogy ki van még azon a napon vizsgán. Persze ha ugyanannál a tanárnál vizsgáztatok és nem csak valami folyósói beszélgetés volt.

Volt már hogy ugyanannál a tanárnál vizsgáztam, azonos időpontban, de teljesen más tantárgyból. Megnéztem a nevét az ETRban utána megkerestem facebookon.....stb

2012. júl. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én rafkósabb vagyok.

Én valakit aki ott volt előkerítenék és megkérdezném ki is volt az a csaj? Ha nagyon hülye vagyok meg feledékeny leírom :D Még ha véletlen nem úgy hívják ahogy szólítod abból is jobban ki lehet dumálni magad mint ha úgy állítasz oda hozzá hogy figyu bejössz de hogyhívnak?! :D

2012. júl. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!