Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha rányitottam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha rányitottam a lányomra mikor csinálták?

Figyelt kérdés
Már 2 napja semmit nem szól hozzám.
2012. júl. 6. 16:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Hány éves?
2012. júl. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Amúgy semmit, mint ha meg sem történt volna. Csak kellemetlen helyzetbe hoznád.
2012. júl. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

ez sok mindentől függhet:

mennyi idős a lány? (nem mindegy, hogy 12 vagy 22)

nálad történt vagy náluk?

2012. júl. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
16 éves, bekopogtam hozzá és nem válaszolt ezért azt hittem hogy nincs ott.De nagyon idegesít hogy nem szól hozzám 2 napja
2012. júl. 6. 17:03
 5/17 anonim ***** válasza:
azt nem lehet, hogy szépen leültök és átbeszélitek?
2012. júl. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mondd el neki, hogy azért mentél be, mert kopogtál, de ő nem válaszolt, és azt hitted nincs bent. Meg kell értenie. Akkor lenne jogos a haragja, ha kopogás nélkül rontottál volna be. Kérj bocsánatot, hogy ne haragudjon, és mondd neki, hogy ezután is mindig kopogni fogsz, de akkor ő meg szóljon ki, ha nem alkalmas. Biztosan ultraciki ez most neki, de biztosan megenyhül, ha elnézést kérsz tőle, még ha nem is csak te vagy a hibás. De az ő lelki nyugalma biztosan neked is fontosabb, mint a saját igazad, így én bocsánatot kérnék tőle a leírtak szerint. Aztán ölelés, puszi-puszi, és szent a béka.
2012. júl. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Próbáltam.
2012. júl. 6. 17:07
 8/17 anonim ***** válasza:
Akkor próbáld meg még egyszer. Ha nem hajlandó megbeszélni, vagy nem enyhül, akkor hagyd. Pár nap alatt biztosan kimegy a gőz nála.
2012. júl. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
De ha tudod, hogy ott a pasija is, akkor miért mész be? :-)
2012. júl. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Nem tudtam hogy nálunk van.Azt se tudtam hogy barátja van.
2012. júl. 6. 17:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!