Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy teljesen átlagos testalkat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy teljesen átlagos testalkatot (pár kg felesleggel) ellensúlyozhat az öltözködés, humor, és magabiztosság?

Figyelt kérdés

17 vagyok és még nem volt barátnőm. Közeledett már hozzám pár lány, de nem monddanám soknak, és azok pedig elég csúnyák voltak.

Szórakozóhelyeken elég sok visszautasítást kapok, ha csak odamegyek táncolni hozzájuk vagy ehhez hasonló. Ha inkább előtte leszólítanám, megnevettetném, lenne /több/ esélyem? Feltétlen változtatnom kell a testalkatomon, vagy elég ha "bátrabb" leszek? Nem értem igazából miért van az, hogy sikertelen vagyok ezen a téren. Életem minden más részében sikeres vagyok, nem vagyok szerencsétlen alkat.

Csajok, mit gondoltok?:)


2012. júl. 6. 21:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Pénz. Miért azokat kérdezed akik még az aktuális időjárásrol is hazudnak? Gondolom te még azt is elhiszed hogy idö kell nekik meg hogy mindkettötöknek jobb ha barátok maradtok... de higgy nekem, pénz :D Ha nincs csinálj ugy mintha lenne, kövér barátom.
2012. júl. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mint ahogy az első sorban te is leírtad:

A sas nem kapkod legyeket

2012. júl. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem gondolom hogy igazad lenne, de ez is egy álláspont:)
2012. júl. 6. 21:14
 4/5 anonim ***** válasza:
1. ki kell hogy ábrándítsalak,mivel a lányok nem a pénzre hajtanak!én se vagyok gazdag még is van ey szép barátnőm meg a haverjaimnak is vannak barátnői és egyik se gazdag!te összekevered a pénzéhes kurv*ákkal a lányokat
2012. júl. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Hunter92 ***** válasza:

Azt, hogy a nők csak a pénzre mennek azok a szerencsétlenek találták ki, aki nem képesek rá, hogy boldoggá tegyenek egy nőt pénz nélkül. Bár csak azt hiszik, hogy pénzel menne...pedig nem. Aki pénz nélkül nem tud egy nőt megszerezni és maga mellett tartani, az lehet, hogy fel tudna szedni egy csajt, ha gazdag lenne, de a csaj vagy hamar otthagyná vagy élvezné az ajándékokat és mellette tartana egy igazi férfit. Most a hozzám hasonlóan átlagos anyagi helyzetben lévő férfitársaim, akik nem sikeresek a nőknél és ezt pénzre fogják, biztos lepontoznak majd, de nem izgat. Ez a nyers igazság. Ha igazi férfi vagy, tökmindegy, hogy mennyi pénzed van.


Kedves kérdező, neked meg felesleges változtatnod a testalkatodon kivéve akkor, ha nem vagy magaddal megelégedve. Ha nem tetszel magadnak, akkor másnak sem fogsz. Előtte leszólítás, megnevettetés: remek ötlet! Nincs neked az itteniek tanácsaira szükséged. Légy magabiztos, határozott és úriember. Úriember, mint egy igazi férfi és ne papucs! Ha leszólítasz egy lányt, mindig az sugározzon belőled, hogy csak azért teszed, mert ez neked örömet okoz. Azért beszélgess lányokkal, hogy jól érezd magad és ne az járjon a fejedben, hogy mit mondj nekik, hogy bukjanak rád. A visszautasítások pedig ne érdekeljenek. Bármit csinálsz, mindig két végkimenetel lehet. Vagy nyersz, vagy veszítesz. Ha nyersz az király. Ha veszítesz, akkor meg tanulsz. Ha tanulsz, azzal nyersz. Szóval bármit csinálsz, mindig nyersz valamit. Szóval fel a fejjel!

2012. júl. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!