Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha szeretnék pasizni menni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szeretnék pasizni menni, hogy öltözzek fel?

Figyelt kérdés
Legyek egy kicsit kihívó? Vagy inkább pont hogy ne? Nem szeretném ha könnyűvérűnek néznének, de azért vegyenek észre.

2012. márc. 11. 13:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
A leggyorsabb, ha nem öltözöl fel.
2012. márc. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nem a ruhád miatt fog észrevenni, vagy ha igen, akkor max egy éjszakára kellesz majd.
2012. márc. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

A kettő között kell megtalálni az egyensúlyt. A ruha keltse fel a figyelmet, de ne ordítson róla, hogy a gazdáját bárki megkaphatja.


Nem érdemes nagyon kiöltözni sem, mert a pasik olyan gondolkodásúak, hogy minek öltözöl ki ha úgyse hagyod magad megdugni. Meg azzal hogy kiteszed mindened már igent is mondtál minden pasinak aki megkíván.


Ezeket szívleld meg.

2012. márc. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
attól függ, hogy hol akarsz pasizni
2012. márc. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
köszi :)
2012. márc. 11. 13:33
 6/16 A kérdező kommentje:
vmi szórakozóhelyen
2012. márc. 11. 13:33
 7/16 anonim ***** válasza:

Egy kis dekoltázs kiemelés soha sem árt!

Testhez álló rucit vegyél fel. Plusz egy kényelmes magassarkút.

2012. márc. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Szerintem, ha valami szorakozohelyen akarsz pasizni es nem akarsz egy ejszakasakat, akkor keszulj fel a csalodasra. Oda a pasik tobbsege a konnyu kaland miatt jar. Tehat teljesen mindegy, hogy mit veszel fel.

Es szerintem a testhezallo ruci magassarkuval mar boven kimeriti a nagyon kihivo fogalmat.

2012. márc. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ha kihívó vagy sokan szólítanak le de csak dugni akarnak, ha egyáltalán nem vagy az akkor nagyon kevesen szólítanak le, de aki leszólít az komolyat is akar.
2012. márc. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Igenis ha csinos lány vagy legyél kirívó,nem ettől valaki könnyűvérű,viszont könnyebben szedsz fel pasikat,hidd el nekem.

Én előbb megyek oda egy nőies kirívó csajhoz,mint egy átlagoshoz.

2012. márc. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!