Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, melyiket szeretitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, melyiket szeretitek jobban egy lányon, miniszoknya vagy rövidnadrág?

Figyelt kérdés
2012. júl. 6. 21:14
 1/9 anonim ***** válasza:
nekem mindkettő bejön, de szellősebb napokon szoknya!
2012. júl. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
36%
Miniszoknya mindenképpen. Nem feszül seggre ugyhogy kevésbé kelt prostituáltas hatást, ha ven izlésed, bár akk nem kérdezted volna meg. A tanácsom az hogy hordjál hüvelykupot!
2012. júl. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%

Én férfi vagyok.


A miniszoknyás csajokon átlendül a szemem. Vagyis úgy fogalmazok, nem nézem meg őket.


Ha szándékosan azt akarod, hogy a pasik megnézzenek, akkor egy kis rövidnadrág :)


Igen ott feszül a popó, de attól még nem kvás! Akkor mi férfiak hímkvák lennénk? Mert én pl. csak farmert hordok! És ha merevedésem van, rögtön kiszúrni, a seggemet is kidomborítja!


Szal ez hülyeség. Ha férfinak szabad, nőnek is. Szóval hordj, rövidnadrágot x) Sokkal több bájod lesz x)

2012. júl. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

nekem a miniszoknya jobban tetszik de nem a feszülős hanem az a nagyonrövid libbenős :D :P

18/F

2012. júl. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Na most ez olyan, hogy kinek mi...

Pl amikor látom ezeket a 90 kilós csajokat, akik fölveszik a miniszoknyát meg a p.csanacit, az mindenképpen gusztustalan.

De amikor egy gömbölyű seggű, sportos csaj elhalad mellettem, akinek mind a miniszoknya mind a naci ráfeszül a fenekére, akkor ahány pasi ott van a közelben, az mind megbámulja. :D

Úgyhogy szerintem nem a szoknya v. a nadrág a kérdés, hanem hogy van e tested hozzá, hogy hord?

2012. júl. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha egyik sincs.
2012. júl. 7. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A szoknyát! De nem csak mini van ám!

21/f

2012. júl. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
miniszoknya
2012. júl. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
ha szép vastag combod van akor mindegy ugy is nézik a férfiak.
2012. júl. 9. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!