Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet az ondó mennyiség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet az ondó mennyiségét növelni?

Figyelt kérdés
...Azon kívül h ne ejakuáljak napokig. A barátnőm és én is imádjuk ha a csúcson az arcára vagy a testére*** De szeretném (és Ő is) ha több lenne. Erre van valami táplálkozási vagy homeopátiás esetleg gyógyszeres megoldás?
2009. júl. 10. 20:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
igazából gyógyszer szerintem nincsen, a legnormálisabb ha mondjuk kihagysz 1-2 napot. tudom, aztírtad h nemakarsz, de sztem megérné azaz 1-2 nap, mert másmegoldás sztem nem nagyon van.
2009. júl. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
31%
Kinyitod a herezacskódat, és ott van egy ilyen kis potméter ami szabályozza a kilövellt ondó mennyiségét! De vigyázz, hogy ne tekerd túl magas fokozatra, mert mi egyszer nagyon megszívtuk emiatt!
2009. júl. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
91%
ha ritkábban folytattok pettinget vagy szeretkezést az ondó is több lesz mert több termelődik.várjatok párnapot míg nem kívánod már veszettűl és akkor több lesz. más receptet én nem halottam hogy lédusat kellene fogyasztani ez csakis azt jeézi h aférfi élvez és hogy mennyi jön az az együttléttől különbözik.
2009. júl. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha szűk alsónadrágot hordasz, vagy szűk farmert pl, az nem túl jó. Figyelj rá hogy minél szabadabban legyenek a heréid,tehát hordj bő nadrágokat. Jah és próbáld azonos hőmérsékleten tartani a heréket.
2009. júl. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
82%
proviron 25 vényköteles, elvileg növeli a spermaszámot/minőséget
2009. júl. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
82%

Szexoldalon anno láttam ízjavító és egyben mennyiségnövelő szert.

De már meg nem mondom,hogy hol.Kis sikerrel rá tudsz keresni.

2009. júl. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Táplálkozás. Húsok, főleg fehér húsok.
2009. júl. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Hosszú előjáték. Persze, ha előtte sokáig nem csináltad az is rátesz.

Ilyenkor a sperma mennyisége és a kilövellés ereje is megnő.

2009. szept. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
ÉN úgy hallottam h sok folyadékot kell inni, ezáltal megnő a sperma mennyiség is!
2009. nov. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
86%

Nyers zellergumó pép + sózott főtt börke + méz!



Egyél meg belöle naponta 30-40 dekát, 2 nap múlva nem fogod győzni a recskát!!


Tutti recept!!!!!

2009. nov. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!