Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit csináljak? :S 14/F

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak? :S 14/F

Figyelt kérdés
Pár napja a barátnőm nagyon fura dolgokat mondott nekem mikor átmentem hozzá pl :hogy szerinte nem lesz időnk egymásra középsuliban , meg hogy tuti hogy nem leszünk együtt mert ő mást akar mint én meg mások vagyunk :S de attól függetlenül szeret engem és én is nagyon őt ,de most nagyon megvan zavarodva azt sem tudja mit akar :S és most 2 napig nincs itt úgyhogy később tudjuk megbeszélni a dolgokat. Már nagyon szarul vagyok úgy lehetne esélyünk ha valamelyikünk megváltozik de ő próbálta és nem tud de azt mondta hogy én meg ne változzak meg miatta így is már utálja magát egész miatt :S

2012. júl. 7. 18:04
1 2
 11/12 anonim válasza:
mi történt? szakítottatok?
2012. júl. 9. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
nem, ma fogunk mert megbeszéltük hogy találkozunk és egészet megbeszéljük ... de már azt mondja nem akarja ezt az egészet... de kiszámíthatatlan már sok dologgal úgy volt hogy ezt akarom meg mondta mondta .. aztán meg mégse ... meg voltak hullámvölgyei lehet ez is az
2012. júl. 9. 08:58
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!