Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért izgat fel, ha egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért izgat fel, ha egy lány pukizik?

Figyelt kérdés
2012. júl. 7. 18:28
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Mert elmebeteg vagy!
2012. júl. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:
pinapu vagy sima pu?
2012. júl. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
sima
2012. júl. 19. 15:26
 14/20 anonim ***** válasza:
Keress egy gyakran pukizó lányt és mind kettőtöknek jó lesz.
2012. aug. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
Na ez meggy nemkutyára xD
2012. aug. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
100%

Nem tudom miért, de hívj fel!

19/L

2012. aug. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Én is ebbe vagyok engem is izgat valami oknál fogva nagyon is. Elhiszem hogy ez másoknak érdekes de én azokat nem értem akik nagyon undorodnak a pukitól és lenézik az olyan lányokat nőket akik képesek mások előtt fingani, de azért ennek is van határa ha a hangot vesszük 🙂 wc-n ülve és fürdőkádban az más, az természetesen a magánszférába tartozik 🙂 azokat különösképpen szeretem 🙂
2022. ápr. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Engem az is izgat ha egy jó nőnek pukizós napja van, mármint a belében sok a gáz még úgy is ha kiengedi!
2023. máj. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Ez a pukifétis valószínűleg attól alakulhat ki, mert bizonyos egyénekben tudaton kívül, olyan érzést kelt hogy a lány kiakar magának jelölni egy területet a fingással, amely az övé, és ehhez még kapcsolódik a hang, meg még a szag is ha nem éppen túl kellemetlen az egyén számára! 😀😀🤩🤩
2023. nov. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Engem még az is izgat ha egy jó nő szembesül bizonyos kemény fingásokkal amiket a fiatal jóképű pasik, vagy fiú nemű gyerekek engednek ki magukból, főleg youtube-on a farting on command címszóval, és izgat az is ha a nő vagy lány undorodik ettől a jelenségtől még akkor is ha kellemesebb szaggal rendelkezik ilyenek! 😀😀☺️☺️
2023. nov. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!