Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A fiúkat mennyire zavarja ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúkat mennyire zavarja ha egy lány szex közben úgymond "pukizik" a puncijával? De ez csak a beszorult levegőtől van, ami kijön onnan.

Figyelt kérdés
2011. márc. 16. 15:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
46%
Semennyire, még szűz vagyok...
2011. márc. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
47%
Szűz? Ritka manapság az ilyen ember. Hány éves vagy?
2011. márc. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
60%
18...már rég elveszthettem volna, ha az utolsó pillantaban nem mondják le, dehát ez van..majd találok valaki mást.
2011. márc. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

17/L vagyok.. és engem nagyon zavar.. nem tudom magam elengedni.. de ilyen esetben nevetünk egyet és megy minden tovább..de csak bizonyos pozíciókban van ez..

és kíváncsi vagyok, hogy az ilyen zavarja-e a fiúkat őszintén.. vagy tapasztalták-e más lányoknál is ezt

2011. márc. 16. 15:39
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Engem is nagyon zavar ajj úgy utálom de nem tudok ellene mit tenni... A barátom tudja hogy zavar és idegesít de olyankor az ujját a számra tette és nem tudtam mit mondani mostanra már "észre se veszem". Őt nem zavarta különösebben.
2011. márc. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavar, normális dolog, hogy néha pukizik a punci. A párodat se hiszem, hogy zavarja, ez miatt ne aggódj.
2011. márc. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

A pasikat ez nem zavarja, teljesen normális dolog.

Az viszont bosszantó, hogy mindig találtok valami hülyeséget, amin lehet stresszelni.

2011. márc. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
a fiúkat nem zavarja, téged se zavarjon. sokkal jobban zavarja a fiúkat ha emiatt feszengsz az ágyban és nem tudod magad elengedni.
2011. márc. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%
Velem is elő szokott fordulni és a páromat egyáltalán nem zavarja. Én kínosan nevetni kezdek, mire ő: "Semmi baj kicsim, ha rendeset nyomnál tőled még az sem zavarna" Szóval én is rájöttem, hogy csak felesleges önmagunk stresszelése az, ha ilyenek miatt szégyenkezünk...Tégy úgy mintha mi sem történt volna! Ha igazán szeret a párod, nem fog ilyenen fent akadni.
2011. márc. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi csak nevetünk egyet rajta a barátommal, de van, hogy ő észre sem veszi, nem azzal foglalkozik.

Szerintem épeszű fiút nem zavar ez, hiszen ez nem igazi puki, bizonyos pozíciókban a férfi pumpálja be a levegőt, és ez távozik olyan hanggal, mintha fingana az illető hölgy.

2011. márc. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!