Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek is vannak emlékeitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek is vannak emlékeitek szép lányokról sok évvel ezelőttről?

Figyelt kérdés

Én pl. több mint 10 éve láttam egy lányt egy buszon, nagyon csinos volt, a mai napig néha eszembe jut. És néhány más lánnyal is vagyok így.

Pár napja pedig a pénztárnál előttem állt sorba egy nagyon szép lány, azóta minden nap eszembe jut.

Veletek is szokott lenni ilyesmi?


2012. júl. 7. 18:44
 1/10 LynyrdSkynyrd96 ***** válasza:
szokott hát
2012. júl. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
igen szokott :)
2012. júl. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
szokott néha
2012. júl. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 AvernusTriad ***** válasza:
olykor előfordul
2012. júl. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Bár lány vagyok, de van egy kiemelt férfi, akit alig láttam 5 percre, de annyira tetszett, hogy a mai napig eszembe jut. :D

Bocsi, hogy bepofátlankodtam. :D

2012. júl. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nincsenek:) 24F
2012. júl. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Persze, előfordul.
2012. júl. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

5. semmi gond, lányok is írhatnak!

5. mennyi ideje volt h láttad azt a férfit?

2012. júl. 7. 19:26
 9/10 anonim ***** válasza:

nekem is van egy ilyen, olyan 7-8 éve láttam a casjt buszon, sokszor eszmbe jut, bánom h nem szólítottam le.


Akkoriban volt sláger Kelly Obourne- one world száma, és pont akkor ment a buszon, azóta is ha hallom, ő jut eszembe :)



aztán azóta amúgy, vszínűleg nem tetszene annyira mint akkor, még csak 15 voltam, de így jó visszagondolni, mert v 1 hónapig csak rá tudtam gondolni:D

2012. júl. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Igen!!

Múlt nyáron,Szegeden láttam egy katona csajt,olyan eszméletlenül jól nézett ki,hogy hetero lány létemre is kicsordult a nyálam! XD

Magas volt,hosszú,izmos lábai,az arca is szép volt és az a miniszoknyás egyenruha valami hihetetlenül jól állt neki!

2012. júl. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!