Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak férfiak, akiknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak férfiak, akiknek nagyon szép, nőies arcuk van. Akkor az a férfi, aki a szép arcokra bukik, automatikusan biszex?

Figyelt kérdés

2012. júl. 7. 22:10
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem a kérdést! De én még nem tekintem nőies arcúnak attól, hogy helyes, szép.

Mert kicsit leminősítő a kérdésed, arra utal, hogy a nő szép, a férfi alapból csúnya.

???

2012. júl. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Úgy érted, hogy aki a szép arcú nőkre bukik, mivel férfiban is van szép arcú?


Nem tudom, ezt hogy raktad össze. Mindkét nemben lehetnek helyesek.


De kifejthetnéd bővebben!

2012. júl. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

hát ha széparcú férfira bukik akkor igen biszex:D elég buta kérdés...


de most attól mert nőies arcú egy férfi nem kell rá nőként nézni, legalábbis remélem:D mert nekem is ilyesmi

2012. júl. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Erről csak egy velem megtörtént sztori jutott az eszembe egyből. Itt feltettem egy képet magamról, hogy bejövök-e a lányoknak, mivel mindig is önbizalomhiányom volt és rondának láttam magamat, nem is merek lányoknál kezdeményezni, mert minek is, ha ronda vagyok. Erre fel egy fiú is látta a képemet és írt, hogy szerinte helyes vagyok, szép arcom van stb. Kérdezte, hogy nem vagyoké-e véletlen biszex, mondom bocs, haver, de hetero vagyok. Tök poén, hogy még egy meleg fickónak is előbb bejövök, mint a lányoknak. XD Szerencsére azóta már lányoktól is kaptam pozitív visszajelzéseket, hogy helyes vagyok és el sem hiszik, hogy nem volt még barátnőm stb.
2012. júl. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy ha tetszik az arc, akkor tetszik az ember. Nyaktól lefelé nem nagyon nézek elsőre. Nekem a szép, nőies arcok tetszenek, de olyan arca férfinak is lehet.
2012. júl. 7. 22:25
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező: látod, ezért felesleges nőies arcnak nevezni, ha férfiban is lehet olyan arcú.


Inkább más lehet nálad, az arc az elsődleges, és azt írod, nem nagyon nézel "lefelé". Szóval, az arc a lényeg.


Inkább "pánszexnek" nevezik az ilyesmit, ami kicsit a biszex fordítottja. A biszexnek bejön mindkét nem, mindkét nem nemi jellegei külön-külön. A pánszexnek nem "számít" a nemiség, másodlagos az illető neme.


Olyan dolgok számítanak neki, melyek mindkét nemben meglehetnek, egyaránt. Ilyen lehet a szép arc, vagy belső tulajdonságok- határozottság, stb.


Ez egyénfüggő.

2012. júl. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

22:30: Ez a pánszex dolog már az én fejemben is megfordult. :-)

De az a fajta arc, ami nekem bejön, leginkább a nőkre jellemző.

2012. júl. 7. 22:34
 8/19 A kérdező kommentje:
Férfi vagyok. Csak mert valaki kérdezte.
2012. júl. 7. 22:35
 9/19 anonim ***** válasza:

Mutass egy olyan arcot.


Így elsőre azt írnám: ezek szerint neked a nők jönnek be. Bár én változatlanul nem tartom a szép arcot a nők "kiváltságának".


Viszont akkor hogy jönnek képbe a férfiak?

Esetleg arra célzol, hogy a számodra "nőies férfiak" azok, akik esélyesek lehetnek?


Ez amolyan fél-biszexualitás, de fontos, hogy neked mi mit jelent.

2012. júl. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Ez nálam egyébként úgy működik, hogy a nagyon szép arcú, finom vonású fiúk-férfiak jönnek be nekem (nő vagyok). De én nem nőies arcúnak látom őket ettől.


Sőt, még ha olyan is egy nő arca, ettől nekem nem fog a nő tetszeni. :) Tehát, nem vagyok egyáltalán biszex, sőt. :)

2012. júl. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!