Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fahéjolaj, mint afrodiziákum?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fahéjolaj, mint afrodiziákum? Próbálta már valaki? Hogyan kell alkalmazni?

Figyelt kérdés

Olvastam egy cikkben, hogy be kell dörzsölni vele a nemi szerveket, de pontosan hogyan kell csinálni? Ha gyógyszertárban veszek fahéjolajat, akkor azt még hígítani kell, vagy már rögtön használható?

Pontosan hogyan és mit kell csinálni, mi lesz az eredmény?

Normális válaszokat kérek, légyszí, és minden tippet, tapasztalatot írjatok le, ha lehet!

Köszi előre is!


2012. júl. 7. 22:54
 1/1 Ⱳhite ßelle ***** válasza:
Jézusom... Magában ki ne próbáld, rohadtul éget. Keverd el valamiben, úgy is csak pár cseppet tegyél belőle. Szappannal sem lehet igazán lemosni. Mondjuk én nem erre használtam.
2012. júl. 7. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!