Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez most miért történt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most miért történt?

Figyelt kérdés

Strandon voltunk, ott volt egy csaj aki megtetszett, de ez nem "az" a megtetszés, mert már hetek óta nem láttam női lényeket(az anyukámon kívül xD).

Na szóval nem ez a lényeg, hanem az, hogy ráírtam facebookon, röviden itt van:

köszönés. hogy vagy, hogy tellik a nyári szünet. aztán megkérdezi hogy honnan is ismerlek, mondom sehonnan, a strandon láttalak. erre elköszönt, de még fél óráig fent volt.

Szerintetek én bénáztam valahol, vagy miért kosarazott ki 4 perc beszélgetés után?



2012. júl. 7. 23:23
1 2
 1/11 AvernusTriad ***** válasza:
Mert rohadtul nem érdekled.
2012. júl. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
1# én is ilyesmire gondoltam xD 14/F
2012. júl. 7. 23:25
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

1. opció: nem jösz be neki

2. opció: nem preferálja az ilyen ismerkedési módszereket

3. opció: (a legvalószínűbb) az első kettő egyszerre :S:S ;)

2012. júl. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%
Gratulálok! Egy ismeretlen személlyel a "hogy vagy, hogy telik a nyári szünettel" kezdeni nagy merészség...
2012. júl. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
tök mindegy hogy kezdi, ha bejönne neki, úgyis válaszolt vna...
2012. júl. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
a strandon láttad először és utána meg is találtad facebookon? vagy már régebbről ismerted azért találtad meg?
2012. júl. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
6# hát először is facebookon megtaláltam, de nem nagyon érdekelt a dolog, utána haverom mondta, hogy jó csaj, sajnos elég vicces neve van, a vezetékneve paprika. mivel röhögőgörcsöm volt akkor amikor ezt mondta, jó nagyot nevettem rajta, amit megbántam, de most meg azt bántam meg hogy megbántam:P aztán strandon amikor ott volt haverom mondta hogy ő az. többen is kosaraztak már ki, de nem ilyen megszégyenítő módon. 14/F
2012. júl. 7. 23:37
 8/11 anonim ***** válasza:

paprika :D:D:D


együtt érzek, ez telg vicces, nm tom miért, lehet a fű teszi

2012. júl. 7. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
ez helyett inkább a "baráti zóna", ami azzal egyenlő, hogy soha az életbe nem beszélgetünk többet, akkor is jobban esne, mint hogy elköszön, "aludni megy" és utána még sokáig facebookon terpeszkedik. 14/F
2012. júl. 7. 23:41
 10/11 A kérdező kommentje:
8# nem tudod elhinni, hogy mennyit segítettél xDD 14/F
2012. júl. 7. 23:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!