Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha te is megbántottnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha te is megbántottnak, megszégyenítettnek érzed magadat, és úgy érzed, hogy az önérzetedben megaláztak, leírnád nekem, hogy mi történt, mitől van ez? Akár a külsőd, akár a belsőd miatt ért sérelem.

Figyelt kérdés

2012. júl. 1. 21:03
 1/5 anonim válasza:
engem a pasim megcsalt egy pasival:-(
2012. júl. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Velem egyszer játszadozott egy lány. Tudta, hogy nagyon bejön nekem, én nem tetszettem neki de azért adta alám a lovat. Ezt elég megalázónak éreztem.
2012. júl. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
#1: Az kellemetlen. De nézd a jó oldalát: nem te tehettél róla. :]
2012. júl. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Így van, ha pasival lépett félre, akkor ez a történet nem rólad szól...úgy értem annyi a pozitív benne, hogy még csak fel sem merülhet benned az hogy nem vagy elég jó, vagy ilyesmi.

Második! Sajna vannak így sokan, hogy csak azért hitegetik a másikat, hogy közben a saját önbizalmukat legyezgessék.

2012. júl. 1. 21:16
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha a külsőd belsőd miatt cikiznek, piszkálnak, megaláznak stb.

Két "indok" szokott lenni, ezek a elemzőbbek: 1. Önbizalomhiány vagy túl sok önbizalom (nem túl sok, csak azt mutatja ) a piszkáló fél oldalán.Ez általában a gyenge emberekre jellemző.

2. Olyan típusú ember aki a másik erejéből táplálkozik, ez elégíti ki csúnyán mondva.:S


A többire... ha igazán szépen megfogalmazott választ akarsz kapni akkor olvasd el ezt a könyvet : Feldmár András - Szégyen és szeretet

Nagyon jó könyv meg az író is jó :) nincs tele szakszavakkal :) szépen magyarul el van magyarázva minden :)

Csak ajánlani tudom :)


18/F

2012. júl. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!