Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan küzdhetném le ezt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan küzdhetném le ezt az idegességet? Felesleges ugye?

Figyelt kérdés

Voltunk együtt a párommal megszakításossal a gyenge menstruációm utolsó napjaiban,szétidegeskedtem az agyam,elmentem dokihoz,ő azt javasolta,ebben az estben ne vegyek be 72est,nem is vettem be,már teljesen megnyugodtam,hogy nem lesz baj,20napra az együttlétre csináltam facelle tesztet,ez negatív lett....viszont ma kelett volna megjönnie,és nem jött,sőt előjele se sok van(néha talán szúr az alhasam,de ennyi)....tiszta ideg vagyok,és tudom,hogy így nem is fog megjönni....Voltatok hasonló helyzetben??Mit tettettek??

Most folyton azon aggódom,hogy rosszul végeztem mondjuk el a tesztet,vagy túl korán,vagy nem mutatta ki mert hibás volt stb....túlaggódóm?:S


2012. júl. 7. 23:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Vegyél még egy tesztet, ha ez megnyugtat.
2012. júl. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
túlparázod, csinálj egy újabb tesztet, ha az megnyugtat
2012. júl. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!