Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan küzdhetném le ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan küzdhetném le ezt a rossz érzést? Bőv. Lent!

Figyelt kérdés

A legelső pasimat nagyon szerettem, de utólag kiderült, hogy nagyon nagy idióta barom, és nagyon csúnya dolgokat művelt velem. De máskor meg nagyon kedves, meg megint előjön az "szerelem" érzése iránta, de utána megint, "hoppá" és hüye f*sz..

És most flörtöltem több pasival is, de elképzeltem, hogy majd ő is "szívemnek", "drágámnak" fog szólítani, ő fogja írni a "szeretlek"-t, de egyből ő jut eszembe, és az a baj, hogy még mindig nem léptem túl rajta. mindig ő (az exem) jut az eszembe, és amikor rá gondolok, akkor egyben érzem még a szerelmet és az utálatot is iránta. :/ nagyon érdekes ez az érzés.


szerintetek hogy lépjek ezen túl, hogy ez az érzés elmúljon + ha más mondja nekem ezeket a kedves szavakt, akkor ne azonnal az exem jusson eszembe?


15/L


2012. márc. 30. 14:41
 1/7 A kérdező kommentje:
*bocsi a szar fogalmazásért és a helyesírási hibákért, de siettem..
2012. márc. 30. 14:44
 2/7 anonim ***** válasza:
éretlen vagy
2012. márc. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
lehet, hogy a koromat nem kellett volna odaírnom. :/
2012. márc. 30. 14:50
 4/7 anonim ***** válasza:
én amikor az exemre gondolok...mindig eszembe jut
2012. márc. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
idő-idő-idő..
2012. márc. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az egy eleg igenytelen erv,hogy "eretlen vagy".:) Ezt igazan nem korban kellene nezni.. Amugy gyakori az ilyen erzes, feltetlen probalj rajta tovabblepni:) Csak szemelyes tapasztalatbol beszelek:) 21/L
2012. márc. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Megkérdezjetném mennyi ideig voltatok együtt?
2012. aug. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!