Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Prosztatamasszázs, hogyan?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Prosztatamasszázs, hogyan?

Figyelt kérdés
kiszeretném próbálni de egyszerüen nem megy be az ujjam sikosítóm nincsen semmilyen testápoló nincs nálam:S és miböl lehet érezni hogy a prosztatám hoz érek? hány centi mélyen van? hogy kell felnyúlnI?
2012. júl. 7. 23:54
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
9%
Meleg vagy? Amúgy az nem ér semmit.
2012. júl. 7. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
próbáld sz*rás után, akkor tágabb a segged te marha.
2012. júl. 7. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
Megint jönnek azzal, hogy ezt a melegek csinálják. Ők is, lehet. De ezek szerint a heterok prosztata nélkül élnek, vagy nekik nincsenek ott idegvégződéseik! Nem is tudtam. :/
2012. júl. 7. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Ha beírod a keresőbe, hogy prosztatamasszázs, hidd el, hogy elég sok találatot fog kidobni, köztük szakértő cikkeket is, ahol minden kérdésedre megtalálod a válaszokat. Ajánlom figyelmedbe a Google-t!
2012. júl. 7. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
heteró vagyok.
2012. júl. 7. 23:58
 6/27 anonim ***** válasza:
28%
Figyelj haver egy heteró nem nyúlkál a seggébe.
2012. júl. 7. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Mert tuti heteró vagyok a lányokra gerjedek, fiúkkal elképzelni pedig hányinger
2012. júl. 8. 00:00
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

Vagy végy egy segédeszközt, vagy keress egy arra alkalmas tárgyat, mert mélyebben van, ujjal alig érhetnéd el. azt tudd, hogy a végbél beszippantja a dolgokat, ezért oylan tárgy kell, amit nem tud beszippantani, ezért érdemes erre a célra vett tárgyat venni. Ne az elsőbbségin kelljen már kikötnöd!:)

Egyébiránt meg inkább várd meg, amíg lesz szeretőd, és majd ő fogja Neked csinálni!;)

2012. júl. 8. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Én is heteró vagyok, mégis undorító gondolat a seggembe nyúlni.
2012. júl. 8. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Jaj, sürgősséginek hívják, nem elsőbbséginek..:) Csak sokat autóztam mostanában..:)
2012. júl. 8. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!