Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik! Miért nem növesztetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Miért nem növesztetek többen szakállat?

Figyelt kérdés

szerintem nagyon szexi és alig látok 20as éveikben szakállas pasikat :(

pl:

[link]

[link]

[link]


2012. júl. 8. 01:09
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
51%

Csajok! Miért hordotok felsőt?


Nos? :) Mert így akarjátok, nem?

2012. júl. 8. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Azért nem teszik, mert 1 azaz egy db nőszemély vagy. Míg több százezer nőszemély szerint már az is gáz, ha pár szál szőrzet van a férfin.

Így természetesen a többség a te kedvedért nem fog ilyen ingatag dologgal kísérletezni. :/

2012. júl. 8. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
mindenki maga dönti el hogy akar e vagy nem ....belegondoltál abba ha valaki akar szakállat akkor nem vágja le? -.-" amúgy szerintem nem szexi 17/L
2012. júl. 8. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
53%
A középső elvágta a nyakát? :S :O
2012. júl. 8. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 Hole Hunter ***** válasza:
Nekem van... Üdv a Télapó! :)
2012. júl. 8. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
3 Igen, maga dönti el, meg olvassa itt, hogy a 17 éves csajok szerint "nem szexi". :D
2012. júl. 8. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Én szakállas vagyok.
2012. júl. 8. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
:D
2012. júl. 8. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Eddig szakáll növesztéssel addig jutottam, míg el nem kezdett szúrni engem is akkor mindig levágtam, így inkább borostás:D
2012. júl. 8. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem speciel van szakállam. De ennek több oka is lehet. Az egyik az ,hogy kényelmetlen lehet, nekem gyorsan szárad alatta a bőr stb. A másik az, hogy a lányok és lassan a nők nagy része is egyre kevésbé tolerálja. Akkor még az is ott lehet , hogy manapság a 20 as éveiben járó pasiknak egy része a tizenéves tinik miatt nem növeszt, mert azok szintén nem tolerálják és talán még az is közrejátszhat, hogy manapság nem divatos férfiasnak lenni. Él a társadalomban egy eltorzult kép a férfiasságról, ugyanúgy mint a nőkről. Ezekhez az eltorzult ideálokhoz próbálják igazítani az emberek ízlését.
2012. júl. 8. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!