Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon zsugori vagyok. Szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon zsugori vagyok. Szerintetek párkapcsolati szempontból lehet bajom belőle a jövőben? 20/L

Figyelt kérdés

Magamra nem (annyira) sajnálom a pénzt, de mindenki másra nagyon. Magamra se költök sokat, próbálok minnél kevesebbet.. másra pedig pláne.


Mentségemre szóljon, hogy lány vagyok.


2012. júl. 8. 09:28
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ha igen, milyen bajom származhat belőle? Tudtok mondani néhány példát?
2012. júl. 8. 09:28
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Hogy érted, hogy másra pedig pláne? Kire kéne 20 évesen költened? Az, ha mondjuk meghívod egy barátnődet fagyizni, és magadnak 2 gombócot veszel, neki meg 1-et, az gáz, de amúgy nem tudom elképzelni.
2012. júl. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

9:30

Én azt nem tudom elképzelni,hogy zsugori és fagyit vesz magának:P

2012. júl. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

"Mentségemre szóljon, hogy lány vagyok."



Az mi alól mentesít?

2012. júl. 8. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
en pont az elenkezoje vagyok enek.en nem szeretem a zsugori embereket:p
2012. júl. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Igen, lehet. Nekem ment már rá egyébként jól működő kapcsolatom arra, hogy a párom a fogához verte a garast, pedig nem volt rá ok. Mert, ha indokolt, az természetesen más.


Ha magadtól nem tudsz változtatni a problémán, de felismerted, és rájöttél, hogy nem jó, fordulj pszichológushoz, segíthet!


40/F

2012. júl. 8. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

"Mentségemre szóljon, hogy lány vagyok."

Nekem is ez jutott eszembe, ez mi???


A fagyisnak meg respect!

:D

2012. júl. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ha az a problémád, hogy szerinted nem pukizol elég büdit, akkor még elgurul a "Mentségemre szóljon, hogy lány vagyok."

:D

2012. júl. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet belőle baj. De ez csak az én véleményem, és mentségemre szóljon, hogy én meg fiú vagyok.
2012. júl. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Mivel lány vagy, nem. Ezt is el fogják neked nézni.
2012. júl. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!