Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennetek ha a baratotoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennetek ha a baratotoknak/baratnotoknek is ugyanaz az ember tetszene? Osszejonnetek vele, vagy nem?

Figyelt kérdés
2012. júl. 8. 14:25
 1/7 AvernusTriad ***** válasza:
Jap, ha engem választ.
2012. júl. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

NEM!

19/L

2012. júl. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nincsenek barátaim. Szerinted izgatna? :D
2012. júl. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Helyzetfüggő erősen a dolog. Ha a barátnőm beleszeretett a srácba, és én nem, akkor nem jövök vele össze, meg semmilyen olyan szituban, ami úgy érzem, hogy veszélyeztetné a barátságunkat.

Viszont ha egyszerre láttuk meg valahol, és nincsenek még komoly érzések, csak mindkettőnk kiszemelte a srácot, akkor vagyunk annyira felnőttek mindketten, hogy elfogadjuk, hogy a srác feladata a döntés, és nem sértődünk meg, ha a másikat választja esetleg.:)

2012. júl. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Attól függ.

A legjobb barátnőmet soha nem tudnám bántani (a többi ismerőst meg nem is nevezném barátnak), viszont vele meg tudunk beszélni mindent.

Ha csak tetszésről lenne szó, inkább mindketten hagynánk, ha egyikünk TÉNYLEG szerelmes lenne, akkor nem állnánk az útjába, ha mindketten, az morbid lenne :D

2012. júl. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát akkor a csaj választ.. :D


20/F

2012. júl. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

igen, összejönnék vele.

Ha én tetszenék neki, akkor a barátnőm hiába akarja a pasit tőlem függetlenül, nem?

Ha meg a barátnőm nem tetszik neki, akkor nem is fog vele járni, akár ott vagyok, akár nem.

2012. júl. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!