Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akarnál még tovább élni, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akarnál még tovább élni, ha túl lennél az ötvenedik elutasításon, alacsony és rosszarcú lennél kis pénisszel megáldva?

Figyelt kérdés
Így csak egy szenvedés az élet, nem?

2012. júl. 8. 16:43
1 2
 1/11 AvernusTriad ***** válasza:
63%
Most mi vígasztaljunk? o.O
2012. júl. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Jajj, a ,,férfiak,, :S :)

Nem panaszkodni kell, cselekedni .. :) ;)

19/L

2012. júl. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Igen. Megpróbálnám másban keresni a boldogságot.
2012. júl. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
63%
Csináljuk azt, hogy belinkeled a fa..kad és mindenki azt mondja, hogy nagy! Így jobb lesz?
2012. júl. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Jaj, a lányoknak könnyű, van húgom, tudom hogy megy ez náluk. Fent van facebook-on. Naponta rá ír átlagban kb. 4-5 fiú. Neki csak annyi dolga van, hogy kiválasztja melyikkel akar megismerkedni vagy csak dugni. JÓ viszonban vagyok húgommal, mi nálunk nem tabuk a szex téma sem, mindent megdumálunk egymással.


Én meg fiú vagyok, alacsony, vékony és hiába vannak szép szemeim, szám, mégsem kellek senkinek sem. A farkam is csak 15-16cm állva, ezt legalább nem látják előre, mert ha tudnák a lányok, akkor ez is csak rontana az amúgy sem túl kecsegtető esélyeimen.

2012. júl. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

5.! nem kicsi a farkad!! áhh utálom ha ezt írjátok!! nem kicsiiii!!


amúgy kérdező dehogy szenvedés, akkor egyél sokat az örömhormonokat ad, menj kirándulni, sportolni, tanulj zenélni, barkácsolni, varrni...:D annyi lehetőség van az életben!!! áá nem csak szex létezik. jó dolog az, de mást is lehet élvezni! ha már élsz, legalább keresd benne az örömöt! ami sok van! :)

2012. júl. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Diavolino44 ***** válasza:

Szerintem meg nincs ezzel gond. Csak nem megfelelő lányoknál kezdeményezel. Ha nem vagy egy Brad Pitt vagy Justin Bieber a csajozást tanulni kell. A határozott fellépés sokat jelent. Beszélgess minél többet. Sportolj, keress olyan hobbit ahol sok lány van pl társastánc. Férfi létedre itt sírsz mint egy bébi ennél undorítóbb nincs...

27F

2012. júl. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem panaszkodni kell hanem cselekedni? De milyen okos vagy. Hogy es mit cselekedjen ha alacsony es nem helyes? Meg egy plasztikai sebesz sem tud tul sokat segiteni az arcon, a magassagon meg szinte lehetetlen. Kis peniszt is csak max 1-2 cm el lehet elorebb huzni. Ez az elet egy kin szenvedes a lanyok miatt es a nagy igenyeik miatt.
2012. júl. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
A természetben nem csak emberek élnek XD
2012. júl. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
hát figyelj én is megszívtam az alacsonyságommal és a kicsi farkammal, amit egynéhány "nő" még le is szólt... Törődj bele, én is ezt tettem, és így jobb, hidd el. És azt is fogadd el, hogy mindig a méret a lényeg, ez legyen testmagasság, vagy farokméret, bármit mondanak.
2012. júl. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!