Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondja mindenre azt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondja mindenre azt, hogy "fúj nem"?

Figyelt kérdés
21 éves lány ismerősöm, nem lehet megölelni, megpuszilni, mert mindenre "fúj inkább nem" a válasza:S
2010. dec. 7. 18:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert undorodik tőle valszeg azért.
2010. dec. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mert nem szokta meg, zavarba jönne ezért átvált bunkóba, nem akarja felfedni az érzékenyebb oldalát...stb sok minden lehet, nem hiszem, hogy undorodna, én is ezt csinálom, de csak azért mert egy picit távolságtartó vagyok.
2010. dec. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
És mit lehetne vele kezdeni?
2010. dec. 7. 18:42
 4/9 anonim ***** válasza:
Enyhén nem jössz be neki.
2010. dec. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mert ronda vagy.
2010. dec. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszerűen undorodik tőled.
2010. dec. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ettől az egésztől undorodik, nem?
2010. dec. 7. 23:13
 8/9 anonim ***** válasza:

Én pont ilyen vagyok, valszeg családi okok miatt. Egyszerűen nem szeretem, ha hozzám érnek. De fújogni nem szoktam, max elhúzodok.

Egy ismerősöm szerint ez ilyen bizalmi faktor nálam. Minél jobban kedvelek valakit, annál közelebb engedem magamhoz.

Sztem semmiképp ne erőltesd. Ha jobban megkedvel, valszeg engedni fogja. :)

20L

2010. dec. 8. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Kriszti83 ***** válasza:
Nem mindenki szereti, ha ölelgetik, puszilgatják. Én pl. csak a szeretteimtől fogadom el. Utálom, ha valakit bemutatnak (akkor látom először) és már meg akar puszilni. Ezzel nincs mit kezdeni, el kell fogadni.
2010. dec. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!