Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az normális ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az normális ha valaki csak párkapcsolatban érzi magát teljesnek?

Figyelt kérdés
Nem jövök össze senkivel aki iránt nem érzek semmit, de teljesen csak akkor tudok boldog lenni ha van párom. Anélkül valahogy semmis vagyok.
2012. júl. 9. 13:26
 1/7 okoska31 ***** válasza:

ha nem csak sarkosan fogalmazol, akkor a semmis vagy egyedül egy kicsit gáz.

Az, hogy nem érzed magad teljesnek, teljesen rendben van, de attól még nem vagy semmis vagy selejtes, vagy üres, hogy éppen egyedül vagy.

2012. júl. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Gyerekkorra vezethető vissza sok esetben,mikor az ember nem kapja meg az érzelmi biztonságot.
2012. júl. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

anyám is ilyen. Ezért is viseli el apámat. Szerinte ő értéktelen, ha nem felesége valakinek.



Az lenne normális, ha önmagadban is boldog lennél és teljes egész. És szerintem a pasinak eléggé nagy teher, hogy vele együtt vagy csak teljes.

2012. júl. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az ember társas lény. Ez az alaphelyzet.
2012. júl. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Minden ember más, te így érzed akkor nálad ez normális.

Én csak egyedül érzem magam boldognak. Mikor párom van az mindig zavaró, bármennyire is imádom, inkább vagyok nélküle.

2012. júl. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ez valahogy nem igazán normális dolog!


Gondolj csak bele hogy hogy adhatnád magadat másnak ha inkább ővele egészíted ki magad?!

Ez inkább csak elszívja a másikat szerintem. Legalábbis olyan tálalásban mint ahogy te adod elő. Van hogy egy hiányos tulajdonságunkat a másik fél egészíti ki de te a kapcsolatfüggőségről és a másikrautaltságról beszélsz! Az pedig megfolyt mint a liánok!

Előbb tedd rendbe magad és azt add bele a kapcsolatba!

Mindenki azt várja a másiktól hogy a szerelméért kap cserébe érzéseket és a törődéséért, meg azért hogy odaadó, de mindez semmit sem ér ha a személyiség a másiktól függ.

Nem igazán lehet tisztelni és felnézni olyasvalakire aki nem önálló egészséges és ép személy! Tapasztalatból tudom hogy nem megy, bármennyire is szeretném!

Mindig azt mondom hogy ha azt akarod hogy szeressenek tiszteljenek és felnézzenek rád egy kapcsolatban akkor sosem a másikra kell helyezni a hangsúlyt, hanem maximális lojalitás mellett magunkkal kell törődni!


Próbáld meg hogy önállóvá válsz!

Sokkal vonzóbb egy egészséges és önállóan is erős partner! Ez pedig visszafelé a te irányodban is érvényes!


28F

2012. júl. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem
2012. júl. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!