Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem le majd a lábáról?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem le majd a lábáról?

Figyelt kérdés

sziasztok:) ezen a héten találkozni fogok egy fiúval, még nem volt barátom abszolút kezdő vagyok minden téren.. neten ismerkedtünk meg.. :) képek alapján tetszek neki mert elhívott találkozni, de ő nagyon jól néz ki! és elmondásai alapján nem olyan aki minden 2. héten felszed egy csajt, és téll aranyos és jó fej.:) Még nem találkoztam ilyennel, mert aki nekem tetszett volna (akár neten is) annak számára csak egy szürke kisegérnek tűntem észre sem vett, viszont azok a fiúk akik nekem nem jönnek be ők igen ezért nem volt még senkim.. és élőben ha még esetleg nem is lesz "tökéletes" szívesen adnék esélyt :) a képeim alapján tetszek neki, de nemtom annyira ideges vagyok ahányszor a talira gondolok görcsbe rándul a gyomrom, megnézem a képeit elkap az a "jó érzés" és annyira tetszik hogy olyan érzésem van hogy nem merek vele találkozni:D azon agyalok hogy hogy nézzek majd ki hogy tökéletes legyen és hogy a viselkedésemet se rontsam el.. hogyan vehetném le a lábáról?:)

15L


2012. júl. 9. 15:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem legyél természetes, sugározz nyugalmat(ne közömbösséget), mosolyogj sokat. Hagyd, hogy ő hódítson meg téged, ne akard felcserélni a szerepeket. Ha túlzottan rajongsz iránta, azzal csak azt az üzenetet adod magadról, hogy nem kell nagyon próbálkoznia, úgyis könnyen elcsábít. Semleges helyen találkozzatok.
2012. júl. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
legyél természetes,vicces,aranyos olyan mint fb-on ne csalódjon benned h fb-on olyan voltál élőben meg ilyen vagy :D
2012. júl. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
aranyos vagy!:) a lényeg, hogy add önmagad, ne akarj neki megfelelni. ha szeret, akkor önmagadért szeressen!
2012. júl. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A lábáról csak műtéti beavatkozással veheted le, le kell fűrészelni.

Na jó, viccet félretéve, bár fiu vagyok, én is így gondolkodtam/éreztem 15-16 éves koromban amikor lányokkal kellett randiznom. Úgy izgultam h ne rontsak el semmit, meg h tetszem e majd az illetőnek, h idétlenül viselkedtem, nem is volt sokáig bnőm. Pedig jóképű gyerek voltam/vagyok, szerettek odajönni hozzám, de lelkileg nem voltam felkészülve. Nos, úgylátom te sem, de nem is baj, fel lehet pár nap alatt is készülni, akárcsak egy dolgozatra. Tudatosítani kell magadban h te milyen lány vagy, nem egy egyszerű tucatcsaj, hanem TE. A fiuk szeretik ha egy lány egyedi, nem külsőleg, hanem belsőleg. Tudatnod kell magadban, te milyen vagy, milyen jövőképed van, mik az elképzeléseid és ezalól nem tántoríthat el semmi. én pl úgy csináltam, h a szobámban járkáltam és magamban megbeszéltem, mint egy üzleti tárgyaláson, h én milyne vagyok, milyen akarok lenni, mit szeretnék, milyen elvárásaim, milyen értékrendem van, amihez én ragaszkodom. És ezt magabiztosan kell kezelni. Aztán amikor jött 1 randi, ezzel a határozottsággal és magabiztossággal mentem, így már nem izgultam, hisz elképzelésem van, vesztenivalóm nincs. Így a randi után könnyebben kiesett az a leány, aki az én értékrendemtől messze állt, hisz úgysem lett volna hosszú a kapcs, inkább az elején essen ki, az nem fáj. Aki meg belepasszolt az én kis világomba, azzal pedig jó sokáig is voltam. A normális fiuk nem szeretik a változatosságot, így azt a képedet, értékrendedet mutasd, ami valós, mert ha közben kiderül a turpisság, akkor gyorsan padlóra kerülsz. Nem kell trendinek, tucatcsajnak lenni, nem menő, de a szövegedből úgy tűnik, nem is vagy olyan, ami pozitív. Tehát összefoglalva...saját értékrend, határozott elképzelés, magabiztosság, nincs mit veszíteni. A fiuknak bejön, önértékelésed javul, mindenki örül. Persze a szerelem felülbírálja majd csak tarts határokat. Nekem is sikerült, bár azóta sincs pasim...hálistennek...bnőm viszont igen :-)

23/F

2012. júl. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat ^^
2012. júl. 16. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!