Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok belé. Van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok belé. Van esély rá, hogy belém szeret?

Figyelt kérdés
Szerelmes vagyok nagyon egy lányba, de ő mást szeret. Viszont az akit szeret nem viszonozza az érzéseit. Nem rég ismertem meg kb 3 hónapja de nagyon jól elvagyunk.. (azelőtt beszéltem már vele de komolyan még csak akkor) egész nap eltudunk beszélgetni és amikor találkozunk akkor olyan gyorsan eltelik az idő, mert jól érezzük magunkat.. Teljesen elcsavarta a fejem. Nekem az is elég ha látom mosolyogni és egész nap boldog vagyok.

2012. júl. 9. 20:36
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
nem leszel szamár
2012. júl. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia. Szerintem mivel a lány akit szeret sem viszonozza érzéseit ezért megérne egy próbát,hogy próbálkozz nála.Azt írtad,hogy jól elvagytok,gyorsan eltelik az idő,tehát semmi akadálya annak,hogy összejöjjetek.Sok sikert!:)
2012. júl. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!