Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Voltál már együtt nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltál már együtt nagyon gazdag pasival? Járás, szex

Figyelt kérdés
milyen volt? nem volt beképzelt? pénzelt? szeretted vagy csak a pénze miatt? ő szeretett? miért lett vége?
2012. júl. 9. 22:35
 1/5 anonim ***** válasza:
nem de bárcsak megtehetném, 19/f
2012. júl. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Voltam. És nem a pénze miatt (a mostani párom ennek az anyagi körülménynek az ellentéte.)

Olyan mint egy rendes kapcsolat. Miért milyenek kellett volna lennie?

2012. júl. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
93%
aha, original Louis Vuitton óvszerünk volt
2012. júl. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
94%
lol második ellopta a pasi pénzét aztán lelépett a fünyiro roma bérmunkással
2012. júl. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
36%

Igen,jelenleg a férjem.

Mivel mindig is csinos nő voltam (szépnek nem szép,inkább csak olyan helyeske)

Egy nyáron nyaralás közben ismertem meg,és annyira jól éreztük magunkat,hogy nem akartunk elszakadni egymástól. A reptéren amikor búcsúzni kellett, nem búcsúzott el,hanem eljött Magyarországra,hogy még több időt töltsünk együtt. 1 hónappal később hozzámentem feleségül.

Ma is boldogan élünk együtt külföldön. Mindenem megvan, élem a gazdagok világát, bármit kérek csak szólnom kell neki,és megkapom. Álmomban sem gondoltam volna,hogy én aki nem egy bombázó, egy imádni való iszonyú gazdag pasas felesége leszek..

38/N

2012. júl. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!