Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok! Nektek bejön ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Nektek bejön ez a szakállfajta?

Figyelt kérdés

Ovális arcon a pajesz meg van hagyva(nem olyan erősen mint a haj, csak annyira, mint amekkora a szakáll a többi helyen) az állkapocscsontig, onnantól megy előre az állkapocs alatt az álladig, ahol kicsit jobban meg van hagyva?

Egyszerűbben: az arc vonalon megy végig, az állon kicsit feljebb van hagyva.



2012. júl. 9. 22:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
nekem nem 20/l
2012. júl. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nekem semmiféle szőr nem jön be az arcon.
2012. júl. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
nekem a körszakáll (nem túl hosszú), vagy a borosta jön be. a többi nekem olyan 1848-as feeling, én nem járnék gróf Batthyányival
2012. júl. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
valami ilyesmi , csak ugyebár nem feketébe, hanem vörös hajon :D meg az enyémtől kicsit kockásabbnak látszik az arcom [link]
2012. júl. 9. 22:51
 5/15 anonim ***** válasza:
Vörösben jöhet, bírom a vöröseken a szakállt. :)Így egyébként jól néz ki, csak a leírásod alapján volt béna.
2012. júl. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
5# köszi :)
2012. júl. 9. 22:55
 7/15 anonim ***** válasza:

nekem tetszik az arcszőrzet, főleg az ilyen formás :)

18/L

2012. júl. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
ha jól áll jól áll, ha nem, nem. nem értem a fiúk miért csinálnak ekkora ügyet belőle. kipróbálod és kész. Nem tetszik, akkor levágod. Ez olyan mint egy csajnak az új körömlakk, vagy új szemhéjfesték. Más leszel kicsit, de bevállalható néhány hétre.
2012. júl. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
8# nekem bejön, szerintem jól is nézek ki, de lehet hogy én más dimenzióban élek és a lányoknak nem tetszik, szeretek biztosra menni :D
2012. júl. 9. 22:57
 10/15 anonim ***** válasza:
Ha megcsináltad, kérünk képet! :)))
2012. júl. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!