Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti is szoktatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti is szoktatok "perverz" dolgokra gondolni, vagy perverz dolgokat beszélni bnőtökkel ha megláttok egy fiút az utcán aki bejön?

Figyelt kérdés

Mint ahogy a fiúk, amit gondolom nem kell részletezni:D

Csak van bennetek is ennyi rosszaság, vagy nincs?



2012. júl. 8. 10:02
 1/7 anonim ***** válasza:
72%

Perverz dolgokra szoktam gondolni, de ez az én magán ügyem, így megtartom magamnak.

22/L

2012. júl. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
egy fiurol az utcan?nem
2012. júl. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

igen szoktam..:D:D

volt már, hogy megláttam egy nagyon helyes jó testfelépítésű srácot és fejben hmm...sok minden történt...:D:D:D:D

2012. júl. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 nikozia12 ***** válasza:
Persze:D BArátnőmmel szójárásunk ha meglátunk egy jó pasit csak oldalba bökjük egymást h. pl. Te Móni...ezt orrvérzésig :DDD Persze csak a szánk nagy :D
2012. júl. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen.. de még hogy... :D:D

16/L

2012. júl. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2012. júl. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ugyan már.. A lányoknak nincsenek nemi vágyaik.
2012. júl. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!