Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok az angol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok az angol tanárnőmbe! Bevaljam neki? 21/L

Figyelt kérdés

Beleszerettem az angol tanárnőmbe gyönyörű okos és hihetetlenül édes! Mindig majd kiesik a szívem mikor látom nem tudok koncentrálni és remegés fog el amit már észre is vett!! Nagyon belezigtam és nem bírom tovább! Elmondjam neki?? Vagy mit tegyek hogy jobb legyen?? Félek ha elmondom megváltozik a viszonyunk vagy többet nem mehetek hozzá órára!!

Illetve két éve él kapcsolotba:(


2012. júl. 10. 00:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Dont do eet, u gonna fak up her relésonship, also yer a beach!
2012. júl. 10. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem felejtős ha már kapcsolatba van+köcsögség lenne beleköpni...meg gondolom hogy egy sráccal van akkor nem hiszem hogy a lezbi-ket kedveli(bár kitudja lehet biszex)
2012. júl. 10. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
áj dont ándörsztend dvíz kvescsőn
2012. júl. 10. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

jól látom? TANÁRNŐMBE! 21/L?


ha a tanci néni is leszbi akk mondd el neki de ha nem akkor inkább ne mert te húzod a rövidebbet.


18/L

2012. júl. 10. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem az! sőt ...feljött ez a téma és olyan gyorsan váltott hogy nekem ez volt feltünő...Plusz látok jeleket amiket lehet csak magamnak beszélek be!...
2012. júl. 10. 00:09
 6/11 anonim ***** válasza:
fektezsd le
2012. júl. 10. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hátha franciázás lenne a vége! :D
2012. júl. 10. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
jézusom.. ez durva... én nem sok esélyt látok ebben az egészben! szerintem, ha leszbi vagy akkor keress másik lányt aki járna veled vagy nemtudom.. xD:D elég gázos ez..:/
2012. júl. 10. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Jo is lenne:)
2012. júl. 10. 00:12
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem mielőtt egyáltalán angol órára járnál inkább:

[link]

2012. júl. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!