Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális dolog, hogy sokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog, hogy sokkal vonzóbbnak tartom azokat, akik tudnak angolul?

Figyelt kérdés
Imádom az angol nyelvet, és ha egy pasi tud angolul az nálam rengetek plusz pont, rögtön vonzóvá teszi. : D Egyedül vagyok így ezzel? Őrült vagyok?

2012. ápr. 27. 20:29
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Ő az .
2012. ápr. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Igen őrült vagy :) ez marhaság.Most akkor ha egy csaj nam tud pl:franciául akkor már rá se nézzek :)
2012. ápr. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Nekem is bejön, ha egy pasi nyelveket beszel:)
2012. ápr. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Az angol alap. Nekem az tetszik, ha egy lány beszél franciául, nem tudom miért.
2012. ápr. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
really? xD
2012. ápr. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

utolsó:

yeah, really :D


Második:

Nem mondom, hogy rá se nézek arra, aki nem tud angolul, csak sok sok plusz pont :)

2012. ápr. 27. 20:47
 7/24 anonim ***** válasza:
74%
Alright. Now, to the kitchen baby!
2012. ápr. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
nem őrült, csak furcsa, hogy téged ez vonz. én szeretem ha valaki intelligens, de nem kifejezetten a nyelvekre megyek
2012. ápr. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
56%
szerintem normális. vonzóvá teszi, hogy intelligensnek tűnik az angoltudása miatt:) nekem az vonzó a barátomban, hogy penge földrajzból. bármit kérdezel, tudja, mi hol van, hány méter magas, milyen kőzet, stb :)
2012. ápr. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
55%
Einstein was right. Time is relative to the observer. When you're looking down the barrel of a gun, time slows down. Your whole life flashes by, heartbreak and scars. Stay with it, and you could live a lifetime in that split second.
2012. ápr. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!